Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TULA


kategoria:

Chusty


Ocena:
4 oceny

Cena: 359 zł
Opis produktu

TULA, Chusta tkana Easycare Rainbow

Wykonana z tkaniny o splocie skośno-krzyżowym (specjalny splot tkaniny sprawia, że dopasowuje się do ciała dziecka i rodzica). To pas materiału ok. 5 m długości i 70 cm szerokości. Daje najwięcej możliwości ułożenia dziecka – pozwala bezpiecznie nosić dziecko z przodu, na biodrze i na plecach noszącego. Istnieje ogromna ilość sposobów wiązania chusty we wszystkich wymienionych pozycjach tak, że każdy dobierze najbardziej wygodny sposób noszenia dla siebie i swojego dziecka. W chuście tej można dyskretnie karmić dziecko piersią. Zaletą chusty tkanej, jest to, że można w niej nosić dziecko od urodzenia do 3 lub nawet 4 roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

TULA, Chusta tkana Easycare Rainbow

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-23 13:43

Tula utula :)

Taką chustę kupiłam bo mój syn nienawidził gondolki i wciąż w niej płakał Koleżanka poleciła żeby kupić Tulę tyle że jak najbardziej używaną bo taką "użytą" najłatwiej się mota i wiąże niemowlaka. I miała rację! Rzeczywiście dość szybko załapałam dwa wiązania a przez to że chusta była już "złamana" nie trzeba było zbyt dużo siły aby dobrze uwiązać. Synek się uspokoił, przestałam mieć problemy z usypianiem go i zabieraniem gdziekolwiek. Przy córce byłam "anty" chustowa, synek zmienił to błyskawicznie więc polecam! szczególnie dla mam które mają większe dziecko które trzeba prowadzać do przedszkola a ryczącego niemowlaka nie mają komu zostawić. Chusta jest super. I nie ma co patrzeć na cenę bo używana chusta tylko zyskuje na wartości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-28 22:43

Świetna

Chustę dostałam w prezencie. Jest wykonana z solidnego i bezpiecznego materiału. Maluch w niej jest bezpieczny. Chusta zapewnia dziecku naturalną pozycję. Trochę trudna w użytkowaniu. Trzeba poświęcić sporo czasu żeby nauczyć się jej wiązać. Ale jest bardzo przydatna. Dzięki niej możemy wykonywać wiele czynności domowych z dzieckiem i nasz kręgosłup odczuwa ulgę. Chusta rośnie razem z dzieckiem. Tylko cena wysoka ale adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Ławska
Karolina Ławska

2015-07-27 18:11

dobra alternatywa

Zaczynałam chustonoszenie od chusty elastycznej, potem przerzuciłam się na chustę tkaną. Ta jest może troszkę trudniejsza w wiązaniu, ale przy odrobinie praktyki można się przyzwyczaić. Korzystanie z chusty to ogromna ulga dla kręgosłupa, który już po ciąży był w kiepskim stanie. W chuście chodzimy nie tylko po domu ale i na spacery do lasu. Mam nadzieję, że posłuży nam kilka lat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2015-04-07 12:52

Niezbyt tania, ale praktyczna

Chusta nie należy do zbyt tanich, jednak biorąc pod uwagę, że można ją stosować od noworodka do nawet 3-4 latach cena jest tego warta. W chuście masz dziecko blisko siebie, pełni ona dodatkowo rolę kocyka. Zdecydowanie lepiej ochroni od wiatru, niż nosidełko. Dla kobiet które wstydzą się karmić dziecko na powietrzu sprawdzi się idealnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?