Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tummy Tub


kategoria:

Wanienki i nocniki


Ocena:
4 oceny

Cena: 99 zł
Opis produktu

Tummy Tub, Wiaderko do kąpieli

To specjalnie wyprofilowane, wykonane z przyjaznych dla skóry i otoczenia oraz całkowicie bezpiecznych materiałów wiaderko do kąpieli niemowląt od pierwszych dni życia. Poprzez kształt wiaderka dzieci przyjmują postawę podobną do tej, jaką miały w łonie matki. Czują się dobrze, bezpiecznie i uspokajają się. Wiaderko zapewnia niemowlakowi bezstresową kąpiel, uspokaja, pomaga na kolki i zaparcia, ułatwia zasypianie. Twórcami patentu są holenderskie położne, pielęgniarki oraz psychologowie zajmujący się małymi dziećmi. Ta rewolucyjna metoda kąpieli, która dotarła do Polski z Holandii. Obecnie stosowana jest w wielu miejscach świata na różnych kontynentach przez około milion matek.
Oceny użytkowników produktu 

Tummy Tub, Wiaderko do kąpieli

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-19 10:31

Nietrafiony sprzęt

Wiaderko kupiłam, po przeczytaniu wielu artykułów na jego temat. Niestety nie przewidziałam, że mojemu dziecku nie będzie się to w ogóle podobać. Po włożeniu do wiaderka dostawał histerii. Myślałam, że to minie. Jednak po kilku próbach dałam sobie spokój i wybrałam zwykłą wanienkę. Synek dopiero polubił kąpiel. Już nie musiałam angażować innych osób do pomocy, bo mały był zadowolony. Cena dla mnie zbyt wysoka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-09 20:13

Przerekamowane

Dostałam je w prezencie od kuzynki, która kąpała w nim swojego syna i była zachwycona. Niestety nie podzielam jej zachwytu. Bałam się kąpać w nim córkę, kosztowało mnie to mnóstwo nerwów, bo bałam się, że główka zanurzy się w wodzie. Dodatkowo bałam się ją wkładać i wyciągać z wiaderka. Po tygodniu kupiłam zwykłą wanienkę z termometrem i dopiero odkryłam radość wspólnych kąpieli.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-01 23:31

polecam

Córcia lubiła się w nim kąpać :) kąpała się w nim do około 7 miesiąca - potem się nie mieściła. Strasznie Tummy przydała się nam, gdy Małą męczyły kolki. Jest poręczna, wygodna dla jednego rodzica. Samo wiaderko z wodą nie jest tak ciężkie jak napełniona wanienka. Do kapieli potrzebna jest niewielka ilość wody, Jest bardzo wygodna w użytkowaniu i najważniejsze maluszek po szyję zamoczony w wodzie przez co nie marznie. polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-22 20:18

Słaby

Minusem jest to że dziecko dostawało histerii, nie czuło się bezpiecznie, podkurczało nóżki co powodowało że spadało ponad głowę, nie można było bobasa dokładnie umyć, gdy używałam wiaderka od urodzenia to potrzebna była osoba druga do trzymania głowki dziecka gdy przeniosłam sie na wanienke dopiero moje dziecko zaczelo sie usmiechac podczas kapieli, minusem jest rowniez wysoka cena skoro wiadomo ze wiaderka nie bedzie sie długo uzywac

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?