Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tutek


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
3 oceny

Cena: 1500 zł
Opis produktu

Tutek, Wózek wielofunkcyjny Grander Alu

Grander to nowoczesny wielofunkcyjny wózek o wytrzymałej konstrukcji. Wygodę użytkowania zapewnia regulowana wysokość rączki, prosty mechanizm składania, duży kosz w podwoziu oraz skrętne przednie koła. Dzięki funkcji wózka głębokiego oraz spacerówki wózek Grander to optymalne rozwiązanie dla każdego rodzica. Charakterystyka:
  • składany, głęboko-spacerowy (gondola + spacerówka);
  • regulowana wysokość rączki;
  • rączka i uchwyt w budce wykonane są z ekoskóry, obszyte ozdobną nicią w kolorze tapicerki wózka;
  • tylny amortyzator (regulacja sztywności);
  • przednie koła skrętne z możliwością blokady;
  • standardowo koła pompowane;
  • centralny automatyczny hamulec;
  • waga 10 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Tutek, Wózek wielofunkcyjny Grander Alu

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-22 09:48

Ma swoje zalety

Wózek ten ma siostra. Na początku użytkowania była zachwycona. Wręcz zachwalała gondole. Jazda nim z dzieckiem jest przyjemna, dzięki kołom. Łatwo skrętne i bardzo dobra amortyzacja. Regulowana rączka i regulacja oparcia. W spacerówce natomiast niezbyt sprawdza się budka, która niestety ale opada, gdy dziecko jest na najniższym poziomie. Ogólnie wózek ma swoje plusy i minusy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-04-21 15:56

gondnola-super, spacerówka do poprawy

Sama gondola jest super. Amortyzatory dobrze spełniają swą funkcje , nie straszne żadne wyboje. Budka mogłaby być troszkę głębsza, ale nie opada, cicho się ją nastawia. koła zwrotne, zwinne, hamulce czasem trudno wcisnąć, ale nie jest źle. Łatwy demontaż ze stelaża. Ale spacerówka już nie jest taka rewelacyjna. Budka jest tragiczna, jak rozłożysz wózek, to opada, nie da sie jej do końca założyć. Na siedząco jak jest-zdecydowanie lepiej wtedy operuje się budką. ale co zrobić jak deszcz, dziecko śpi a ci budka opada? Pasy też niezbyt pomyślane, nawet z wkładką takie siedzące, kilkumiesięczne dziecko się zsuwa. Ramienne pasy za duże, dziecko w w nich ginie. Ratuje tylko ten stelaż i wciąż te same cudne koła i amortyzatory. Ogólnie spacerówka 3, gondola mocna 5.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:58

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?