Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jak wygląda praca redakcji "Twojego Maluszka" – film z okazji 10. urodzin

| aktualizacja: 05.10.2015 | 3

"Twój Maluszek" w numerze październikowym obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji powstał film, dzięki któremu czytelnicy (przy pomocy aplikacji Tap2C) mogą dowiedzieć się, jak wygląda praca redakcji "Twojego Maluszka" i jak świętowano ten jubileusz. Film możesz zobaczyć także ty!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Podglądanie, na czym polega czyjaś praca, jak powstaje jakiś produkt, np. gazeta, to fajna rzecz. Nie zawsze jednak możliwa. Nikt tak po prostu nie może wejść do redakcji, usiąść przy biurku i poobserwować, jak ktoś pisze tekst, układa zdjęcia czy projektuje okładkę. Oczywiście można obejrzeć film „Diabeł ubiera się Prady", ale to w dalszym ciągu tylko fikcja.

Dlatego redakcja „Twojego Maluszka" postanowiła zrobić swoim czytelnikom dodatkowy prezent (dodatkowy, bo w październikowym wydaniu jest ich więcej, o czym możesz się przekonać, sprawdzając, co czeka cię w numerze). Dzięki aplikacji Tap2C każdy czytelnik „Twojego Maluszka" może obejrzeć na swoim telefonie króciutki film opowiadający o pracy redakcji. Teraz film możesz zobaczyć także ty.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?