Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tych imion nie lubią Polacy! Ranking najrzadziej nadawanych imion

| aktualizacja: 13.04.2016 | 3

Tradycyjne czy oryginalne? Sprawdź, jakie imiona najrzadziej wybierali Polacy dla swych dzieci w ubiegłym roku. Zobacz ranking z podziałem na poszczególne województwa.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Najrzadziej nadawane imiona dla dzieci
fot. fotolia
Czy 10 Zuź w kasie to dobry pomysł? Może jednak chcesz, by twoje dziecko miało wyjątkowe i mało popularne imię? Zamiast przeglądać rankingi najpopularniejszych imion w Polsce, możesz spojrzeć na niego od końca!

Kiedy przyszło mi wymyślać imię dla mojej trzeciej córki – nie było łatwo! Pierwsza córka dostała imię po babci, druga najpopularniejsze w danym roczniku. Jak wybrać imię dla kolejnej dziewczynki?
Biorąc pod uwagę odmienne gusta moje i męża, wybór imienia, zamiast przyjemności zaczął przeradzać się w małżeńską walkę. Listę najpopularniejszych imion w Warszawie nadanych w poprzednim roku znaliśmy już na pamięć, ale żadne z nich nie przyniosło rozwiązania problemu. Nagle mąż wpadł na pomysł: "Zajrzyjmy na koniec zestawienia!" W ten sposób moja córka zyskała nieszablonowe i najrzadziej nadawane imię w 2006 roku – Nel.

Jeśli i ty masz problem z wyborem imienia, poznaj ranking najrzadziej nadawanych imion w 2015 roku (stworzony na podstawie danych udostępnionych przez Ministerstwo Cyfryzacji).

Najrzadziej nadawane imiona w Polsce w 2015 rokuNajrzadziej nadawane imiona dla dzieci z podziałem na województwa:

1 2 3 4 5 6 .. 17 Następna
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Ktoś
Ktoś | 2016-07-17 08:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Trzeba być chorym żeby celowo nadać dziecku najpopularniejsze imię w roczniku.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Mama
Mama | Ktoś | 2017-01-26 11:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

My imię dla córki wybraliśmy 9 lat temu. wtedy nie było to popularne imię i naszej decyzji nie zmieniliśmy pomimo że teraz bardzo często nadaje się je.

Odpowiedz

xyz123
xyz123 | 2016-06-02 04:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Co za dziwny artykul. Philip i Leonardo to Polskie imiona?

Mi sie wydaje, ze najrzadszymi dla chlopaka sa Zbylut, Mscigniew i Czestowoj, a dla dziewczynek Gertruda, Kunegunda i Zdzislawa.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?