Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Tygrysy i tatuaże”

| aktualizacja: 24.11.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, ale kino
4.12.2011, godz.14.00 Podczas pełnej niesamowitych przygód ucieczki przed harlejowcami, mała Maj poznaje prawdziwe znaczenie słowa rodzina. ALE KINO! Z RODZINĄ w ramach 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!
W ramach weekendowych i popołudniowych pokazów ALE KINO! Z RODZINĄ zostaną zaprezentowane filmy, które bawią, śmieszą, ale i inspirują do rozmów z dziećmi. To kino zachwycające pod względem wizualnym, jak również niosące ze sobą walory poznawcze i edukacyjne. Produkcje zrealizowane z niezwykłą dbałością o detale, kino wiarygodne i dalece odbiegające od wszelkich schematów hollywoodzkiego kina familijnego. Filmy na Festiwalu Ale Kino! opowiadają o świecie z perspektywy różnych kultur i konwencji artystycznych i ta różnorodność spojrzeń daje młodemu widzowi szeroką płaszczyznę poznawczą.

„Tygrysy i tatuaże” to opowieść o pełnej niesamowitych przygód podróży Maj i Sonny’ego. Maj jest małą dziewczynką, która mieszka ze swoim wujkiem Sonnym, który prowadzi salon tatuażu. Choć relacje między nimi układają się doskonale, często rozmawiają o znalezieniu dla Maj idealnej rodziny, takiej, jaką pokazuje się w telewizji. Pewnego dnia w wyniku niefortunnej pomyłki Maj tatuuje na skórze typowego twardziela z gangu harlejowców dziecięce obrazki. W efekcie wraz z wujkiem muszą uciekać z miasta. W czasie tej pełnej przygód podróży, Maj i Sonny spotykają na swej drodze fruwające wróżki, zabawną rodzinę cyrkowców i ich wielkiego, przymilnego tygrysa.


Multikino 51
Bilety – 10 zł / Karnety 12 zł + bilet 2 zł
www.alekino.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?