Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Być jak mama i tata

| aktualizacja: 10.06.2014 | 0

Każde dziecko lubi się przebierać w ubrania rodziców - szpilki, okulary, torebka to ważne atrybuty dla małej modnisi. Natomiast chłopców fascynują krawaty, paski ojców. Marka Smallbig szyje ubrania zarówno dla młodszych, jak i starszych. Zobacz, jak wyglądają rodzice i dzieci w tym samym zestawie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

„Jak będę duża będę taka jak mama”, „Jak będę duży będę silny jak mój tata” – każde dziecko chce się upodobnić do swoich rodziców, w końcu są dla niego najważniejszymi, najwspanialszymi osobami na świecie. Dzieci naśladują zachowanie swoich rodziców, przebierają się w ubrania swoich rodziców. Widok dziewczynki w szpilkach mamy nikogo nie dziwi, tak samo jak chłopca w krawacie ojca. Idea marki Smallbig wyrosła właśnie na tej silnej potrzebie więzi dziecka z rodzicem. Ubrania tej marki pozwalają dzieciom ubierać się jak rodzice, czyli przenieść zabawę do codziennego życia.

Tak samo ubrani mama i córka czy też tata i synek to po prostu uroczy widok, który wywoła na niejednej twarzy uśmiech sympatii.  Ubrania Smallbig projektowane są tak, aby były odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, uwzględniając potrzeby tych dwóch grup wiekowych.

W ofercie Smallbig można znaleźć stroje odpowiednie na rodzinny obiad czy wizytę u znajomych oraz takie, które możemy nosić na co dzień lub założyć na wspólny weekendowy wyjazd. Są koszulki z motywami zwierzęcych rodzin, marynarki, sukienki i bluzy, a także torebki - wszystko w bardzo modnych, ciekawych kolorach. Wszystkie produkty są szyte z wysokiej dobrych tkanin z dużym naciskiem na jakość wykonania.

Polecamy: Czy interesujesz się modą dziecięcą? - psychotest

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?