Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Uniwersytet Dziecięcy Unikids

| aktualizacja: 14.10.2011 | 0

Trwają zapisy. Mali studenci mają okazję zetknąć się z najróżniejszymi dziedzinami nauki i kultury od strony praktycznej, gdyż formuła zajęć daleka jest od zwykłych lekcji.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo, unikids
Dzięki Uniwersytetowi Dziecięcemu UNIKIDS dzieci już od najmłodszych lat mają okazję obcować z najwybitniejszymi polskimi naukowcami, ludźmi mediów i kultury, którzy w przystępny sposób przedstawiają dzieciom obszar swojej działalności. Nie ma tablic i książek za to są pokazy, wybuchy, eksperymenty i dużo śmiechu!

...to naukowa zabawa w studiowanie. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 6-12 lat, które chcą dowiedzieć się m.in.: Czemu wyginęły dinozaury? Jak wygląda wszechświat i czy można zakleić czarną dziurę? Skąd się wzięły i po co nam pieniądze? Czy to magia czy fizyka? oraz znaleźć odpowiedzi na wiele innych pytań na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi...)

Dziecięce wykłady odbywają się 1 lub 2 razy w miesiącu, w auli wykładowej i trwają około 1,5 godz. Mali studenci mają zajęcia z prawdziwymi profesorami renomowanych uczelni krajowych i zagranicznych, ekspertami w danej dziedzinie. Sposób prowadzenia wykładów oraz forma przekazu dostosowane są do wieku dzieci. Każdy mały student dostaje indeks oraz legitymację studencką. Za udział w każdym wykładzie studenci otrzymują pieczątkę: zebranie 3 pieczątek w semestrze skutkuje jego automatycznym zaliczeniem. Nie ma egzaminów są za to quizy z nagrodami...

Zapisy wciąż trwają »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?