Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Uratowała dziewczynkę chorą na wodogłowie. Poznaj wzruszającą historię Niki

| aktualizacja: 06.04.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Nika uratowana przed śmiercią
fot. Instagram: Little Warrior Nika
Gdy Sarah zobaczyła 11-miesięczną Nikę leżącą na worku ryżu, wiedziała, że musi jej pomóc. Przeczytaj historię dziewczynki i misjonarki, która uratowała jej życie.
Pisałyśmy już o historii Hope, nigeryjskiego chłopca, który został oskarżony o czary i zamieszkał na ulicy. Nie tylko Hope miał takie szczęście! Misjonarka Sarah Conque uratowała przed śmiercią małą Nikę. 

Historia Niki

Nika jest Haitanką i choruje na wodogłowie. Jej matka, która jest prostytutką, wielokrotnie chciała sprzedać lub oddać dziewczynkę – nikt nie chciał jednak przyjąć chorego dziecka. Poprosiła o pomoc organizację, w której pracuje Sarah, jednak nie zgodziła się na leczenie Niki. Gdy Sarah odwiedziła dom dziewczynki i zobaczyła, w jakich warunkach mieszka mała Nika, postanowiła interweniować.

Sarah zobaczyła 11-miesięczną Nikę leżącą na worku z ryżem. Dziewczynka ważyła zaledwie 3 kilogramy! Wokół niej leżały porozrzucane śmieci i biegały psy. Matka Niki w końcu zgodziła się, by misjonarka zabrała dziewczynkę i poddała ją leczeniu. 

Dziś Sarah ma pełne prawa do opieki nad Niką. Dziewczynka przeszła kilka operacji, w tym spuszczanie płynu z mózgu i wszczepienie zabezpieczającego przed nawrotem choroby implantu.


Dziewczynka wygląda o wiele zdrowiej!Nika i Sarah wyglądają na bardzo szczęśliwe. Trzymamy za nie kciuki!

Czytaj także: Uratowała życie porzuconego noworodka
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?