Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Uroda Życia" - nowy, luksusowy magazyn dla kobiet

| aktualizacja: 19.01.2015 | 3

Jesteś kobietą ciekawą świata i ludzi, otwartą na nową wiedzę i nowe doznania? Z pewnością zainteresuje cię nowy, luksusowy magazyn "Uroda Życia". Jego pierwszy numer właśnie pojawił się na rynku.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Najnowszy magazyn "Uroda życia"

Autentyczność, harmonia, równowaga i optymizm to kluczowe wartości leżące u podstaw koncepcji magazynu "Uroda Życia".
"To pismo ma dawać kobietom poczucie , że mają pod ręką wszystko, czego się nauczyły. Ma pobudzać cały ich potencjał, wyrażać prawdziwe potrzeby. Ma pokazywać urodę życia w całej jej różnorodności" – napisała redaktor naczelna Anna Maruszeczko. Opowiadając o magazynie, dodała: – Stawiamy na bliskość i dobre relacje z ludźmi. Hołdujemy prostym wartościom. Ale nie będziemy niczego narzucać. Wierzymy, że jest wiele ścieżek, które prowadzą do życiowego spełnienia. To pismo ma dawać kobietom poczucie, że mają pod ręką wszystko, czego się w życiu nauczyły. Ma pobudzać cały ich potencjał, podświetlać prawdziwe uczucia i wyrażać realne potrzeby. Ma pokazywać urodę życia w całej jej różnorodności i czasem nieoczywistości.

Nowy magazyn dedykowany jest kobietom, które celebrują życie i skupiają się na jego najważniejszych aspektach. 

W pierwszym numerze magazynu znajdziesz:

  • ciekawe artykuły m.in. o tym, jak piękne może być życie po czterdziestce, jak zachować bliskość w związku, jak mówić, by osiągnąć cel;
  • interesujące wywiady, m.in. z aktorami Agatą Kuleszą, Pawłem Wilczakiem, operatorem Łukaszem Bielanem, reżyserką Magdaleną Piekorz, prof. Alicją Chybicką.
Swoimi refleksjami ma temat życia podzielą się z czytelnikami znani artyści i dziennikarze, np. Katarzyna Lengren, Stanisława Celińska, Małgorzata Szumowska, Marzena Rogalska i Jacek Borcuch.

W magazynie "Uroda Życia" będziesz mogła przeczytać o modzie, urodzie, zdrowiu, podróżach. Dowiesz się również, jakie książki warto przeczytać, co warto obejrzeć, a czego warto posłuchać. Warty polecenia jest również dział "Smaki życia" (prowadzony przez Agnieszkę Maciąg). W magazynie nie zabraknie wiadomości o nowych technologiach czy finansach. A wszystko to na ponad 230 stronach.   

Do czytania magazynu zachęca Agata Kulesza, aktorka znana z filmów, takich jak "Róża" czy "Ida".


Więcej na temat magazynu na stronie urodazycia.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

milena
milena | 2015-02-18 20:17 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Spodziewałam się czegoś lepszego, przereklamowany i drogi miesięcznik. Jakbym chciała czytać książkę poszłabym do księgarni, a nie kupowała czasopismo. Przepełnione artykułami i wywiadami. Nie ma w nim równowagi. Pismo dla ograniczonej grupy społeczeństwa i nie powiedziałabym, że tej bardzo inteligentnej.

Odpowiedz

Filemona
Filemona | 2014-10-10 13:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Felieton Stanisławy Celińskiej - prześwietny! Się spłakałam, uśmiałam :)

Odpowiedz

Kinga
Kinga | 2014-10-10 13:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Przeczytałam tam tekst Razem ale osobno. O moim małżeństwie. Łzy stanęły mi w oczach. Dałam Urodę Życia mężowi. Teże nim tąpneło. Dziś mamy inaczej spędzać wieczór, bez jego smartfona...

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?