Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Urodziła w rok troje dzieci i pozuje nago. Dlaczego te zdjęcia wzbudzają kontrowersje?!

| aktualizacja: 15.07.2016 | 5

"Patrząc w lustro, widziałam kogoś obcego" – mówi mama, która po urodzeniu dzieci przestała akceptować swoje ciało. Dzięki intymnej sesji zdjęciowej z mężem, pokochała je na nowo.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Młoda mama w intymnej sesji zdjęciowej z mężem
fot. TRINA CARY PHOTOGRAPHY
Po urodzeniu 3 dzieci w rok, Mel nie mogła zaakceptować zmian, jakie zaszły w jej ciele. Zdecydowała się na intymną sesję zdjęciową z mężem, by odzyskać pewność siebie i pokochać własne ciało.

 "Bycie mamą to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam. To jedyne, czego zawsze pragnęłam" – mówi Mel. Po dwóch poronieniach, w 2013 roku, urodziła zdrowego chłopca. 3 miesiące po porodzie dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży. Dokładnie 364 dni po  narodzinach synka, na świat przyszły bliźniaczki. Mimo ogromnej miłości do dzieci, Mel nie była w stanie zaakceptować swojego ciała.


MELANIE VARNEY

"Byłam na szczycie widząc, co dało mi moje ciało, ale patrząc w lustro, widziałam kogoś obcego" – wyznaje Mel. Przyznaje, że potrzebowała wsparcia i potwierdzenia, że nie jest sama. Wpisywała w wyszukiwarkę hasło "ciało po ciąży bliźniaczej", żeby zobaczyć mamy podobne do siebie. "Jako matki, wszystkie zgadzamy się, że nasze dzieci są warte obwisłej skóry, rozstępów, grudek i guzków, ale chociaż jesteśmy matkami, jesteśmy także sobą. Wciąż byłam Mel. Chciałam być szczęśliwa jako Mel, nie tylko jako mama".

Te zdjęcia miały pomóc Mel w pogodzeniu się ze swoim ciałem. Zobaczcie, według nas są zachwycające!


TRINA CARY PHOTOGRAPHY


TRINA CARY PHOTOGRAPHY

"Chciałam uwidocznić sposób, w jaki on ją widzi. Myśli, że wciąż jest tak samo piękna jak w dzień, kiedy się poznali. Jest piękna i w końcu tak się czuje, jest dumna i chce dzielić się tym uczuciem" – mówi fotografka Trina CaryTRINA CARY PHOTOGRAPHY


TRINA CARY PHOTOGRAPHYTRINA CARY PHOTOGRAPHY

Świeżo upieczonej mamie nie jest łatwo znaleźć samoakceptację. "Nie miałam czasu, żeby myśleć o tym, jak wyglądam (nie miałam nawet czasu, żeby wziąć prysznic przed powrotem męża z pracy), ale to w chwil bliskości z Gabbym zaczęłam czuć się niepewnie i porównywałam siebie do wymyślonego ideału" – mówi Mel.


TRINA CARY PHOTOGRAPHY


TRINA CARY PHOTOGRAPHY

Sesja Mel i jej męża jest przepiękna. Nie rozumiemy, jak ktokolwiek może uznać ją za niesmaczną i kontrowersyjną. Za pięknymi zdjęciami jest historia prawdziwej kobiety, mamy, która po urodzeniu dzieci nie była ze sobą szczęśliwa.

"Chcę wychować moje dzieci z różnorodnym spojrzeniem na piękno, pewność siebie, własny wizerunek. Poczucie własnej wartości nie ma nic wspólnego z wyglądem. Chcę, żeby moje córki i mój syn skupili się na tym, co jest naprawdę ważne – człowieczeństwie, uprzejmości, akceptacji" – przekonuje Mel.

Co myślicie o tych zdjęciach?

Czytaj także: Czy wiesz, jak zmieni się twoje ciało po ciąży?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (5)
avatar

Beata
Beata | 2016-07-28 00:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

chora moda na nagie fotki, innych zdjęć już się nie da zrobić?? mogła jeszcze filmik na redtuba nagrać, po co się tylko do zdjęć ograniczać??

Odpowiedz

Waleria
Waleria | 2016-07-17 13:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nagość na tych fotkach nie jest nachalna. Nie widzę tam nic zdrożnego.

Odpowiedz

m.a
m.a | 2016-07-16 15:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Szczesciara ze jej maz ja tak wspiera! W obecnych czasach trzeba pilnowac facetow bo niektore laski same pchaja sie do lozka ://

Odpowiedz

K4ss
K4ss | 2016-07-16 13:09 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Piekne

Odpowiedz

Monia
Monia | 2016-07-15 21:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Są piękne. Na zdjęciach widać jak bardzo się kochacie

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?