Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Uwaga na sesje zdjęciowe z noworodkiem! Wam też może zdarzyć się podobna wpadka :)

| aktualizacja: 04.04.2016 | 1

Fotograf zamówiony, rodzice przygotowani, dziecko nakarmione, każde ujęcie szczegółowo zaplanowane i nagle … taka niespodzianka! Nikt nie przewidział, że tak mogą zakończyć się sesje zdjęciowe z noworodkami.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Po tym jak zdjęcie fotografki Abbie Rogers podbiło internet, sieć zapełniła się podobnymi fotografiami, na których uwieczniono wpadki podczas sesji zdjęciowych z noworodkami. Oglądając te zdjęcia, zwróćcie uwagę na zabawne miny rodziców zaskoczonych taką niespodzianką.

Fotografowie specjalizujący się w rodzinnych sesjach, zwłaszcza tych z niemowlętami, twierdzą, że podobne sytuacje zdarzają się dość często, nie są więc dla nich zaskoczeniem i powodem do przerwania pracy. Takie zdjęcia mogą bowiem stanowić pamiątkę dla rodziców, która będzie przywoływała zabawne wspomnienia.

Zobacz też: To zdjęcie wkurzonej mamy stało się hitem Internetu!
 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Nikita
Nikita | 2016-07-26 17:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wiadomo, że noworodki są nieprzewidywalne;) Na sesję z takim szkrabem wybrałabym na pewno kogoś kto ma spore doświadczenie w tym temacie, powinien mieć swoje sposoby aby zdjęcia dobrze wyszły. Ostatnio spodobały mi się zdjęcia studioeste.pl/portfolio/noworodki/ - ciekawe co się działo za kulisami;D

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?