Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Valera


kategoria:

Nożyczki, szczotki do włosów i inne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 149 zł
Opis produktu

Valera Swiss Bébé, Suszarka do włosów dla dzieci

Suszarka do włosów dla dzieci Valera Swiss Bébé jest przeznaczona do suszenia delikatnych i cienkich włosów niemowląt oraz starszych dzieci. Ma dwa ustawienia szybkości nadmuchu i temperatury powietrza.  
W tradycyjnych suszarkach standardowa temperatura suszenia wynosi około 70 st. C, natomiast suszarka Swiss Bébé suszy włosy w temperaturze maksymalnie 45 st. C. Siła nadmuchu w suszarce dla dzieci jest o połowę mniejsza niż w suszarkach dla dorosłych i wynosi około 10 l/s. Niższy jest też poziom decybeli - wynosi zaledwie 68 dB(A). 
Urządzenie ma nasadkę koncentrującą powietrze oraz bezpieczny przycisk włączania i wyłączania – suszarka działa tylko wtedy gdy przycisk "on" jest naciśnięty.

Suszarka do włosów Swiss Bébé wykonana jest w 95% z materiałów gotowych do recyklingu, dzięki czemu spełnia regulacje dotyczące energooszczędności i nie zawiera niebezpiecznych materiałów. 
Oceny użytkowników produktu 

Valera Swiss Bébé, Suszarka do włosów dla dzieci

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-30 14:45

Dla dzieci

Idealnie przystosowany produkt do suszenia delikatnych włosów na bardzo delikatnej skórze dziecka. Mniejsza temperatura nadmuchu zapewnia bezpieczeństwo naszym dzieciom. Samo suszenie trwa dłużej ale jest w pełni bezpieczne. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-25 21:17

Idealna

Suszarka stworzona dla małych dzieci. Zimą synek nie dał sobie suszyć wojskowa. Dopiero pozwolił z tą suszarką. Jest delikatna i temperatura jest niższa niż w tradycyjnych suszarkach. Dba o delikatne włoski maluchów. Warto kupić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?