Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Vibovit® Children Fashion Show 2011

| aktualizacja: 20.06.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Vibovit® jest partnerem głównym dziecięcej części przedpołudniowych pokazów mody Warsaw Fashion Street w niedzielę, 26 czerwca 2011 r.
Vibovit®, gama suplementów diety dla dzieci, jest partnerem głównym dziecięcej części przedpołudniowych pokazów mody Warsaw Fashion Street w niedzielę, 26 czerwca 2011 r. Vibovit® zapraszać także będzie dzieci i rodziców do odwiedzin tęczowych namiotów Vibovit®.

Vibovit® - Zadbaj o prawidłowy rozwój i codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka!

Pokazy mody dziecięcej inspirowany motywami i kolorystyką Vibovit® przygotowany przez stylistów Avanti oraz domu mody Forget-me-Not swoją obecnością uświetnią znane twarze, takie jak: Natalia Kukulska, Ola Nieśpielak, Anna Korcz, Tomasz Kot, Karina Kunkiewcz, Olga Borys, Kasia Klich, Marta Kuligowska, Sonia Bohosiewicz i inni. W trakcie pokazu przewidziane jest także uroczyste przekazanie symbolicznego czeku na 15 000 zł, który umożliwi dzieciom z domów dziecka spędzenie wesołych i aktywnych Tęczowych Wakacji.
Poza pokazem mody, suplement diety Vibovit® zapraszać będzie wszystkie dzieci i rodziców
do odwiedzin tęczowego namiotu Vibovit®. Na dzieci czekać tam będą różne atrakcje: konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane i inne. Rodzice zaś będą mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć. Tęczowy namiot Vibovit® będzie usytuowany na Krakowskim Przedmieściu.

Serdecznie zapraszamy!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?