Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Pojemność: 10 sztuk ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
4 oceny

Cena: 12 zł
Opis produktu

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy, lek na przeziębienie

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy to skuteczny lek przeciw pierwszym objawom przeziębienia i grypy. W opakowaniu znajdziesz proszek do sporządzania roztworu doustnego. Lek stosuje się w celu doraźnego złagodzenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, kaszel produktywny. 1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sacharoza 2000 mg, aspartam 6 mg, sód 157 mg.

Informacja: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Gdzie można kupić: www.wapteka.pl
Oceny użytkowników produktu 

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy, lek na przeziębienie

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-23 06:59

Polecam !!!

Ten lek kupiłam, kiedy razem z mężem dopadło nas przeziębienie, zrobiłam wypiliśmy. Fajnie mocno rozgrzewa, ma dobry smak, pomaga w pozbyciu się przeziębienia. Te saszetki są bardzo wygodne, przygotowuje się bardzo szybko, wystarczy wsypać proszek do szklanki, kubka i zalać wodą. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-13 23:04

Warto zakupić

Jak dla mnie jeden z najlepszych preparatów. Gdy łapie mnie przeziębienie od razu po niego sięgam. Sprawdza się również na katar. Nie za drogi, a skuteczny. Warto zawsze mieć przy sobie. Duża wydajność. W smaku dobry.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-13 14:24

Niezastąpiony

Spośród wielu leków w saszetkach używam właśnie ten. Jak dla mnie jest bardzo skuteczny. W okresie przeziębień korzystam zawsze z niego. Ma nawet przyjemny smak i zapach. Dobrze rozgrzewa. Łatwo się rozpuszcza. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-17 09:44

Skuteczny

Ten lek na przeziębienie piłam ja i mąż podczas choroby. Na prawdę fajnie rozgrzewa i szybko i skutecznie pomaga pozbyć się infekcji. Saszetki są bardzo wygodne, można je zabrać ze sobą także na wyjazd czy do pracy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?