Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Pojemność: 10 sztuk ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 12 zł
Opis produktu

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy, lek na przeziębienie

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy to skuteczny lek przeciw pierwszym objawom przeziębienia i grypy. W opakowaniu znajdziesz proszek do sporządzania roztworu doustnego. Lek stosuje się w celu doraźnego złagodzenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, kaszel produktywny. 1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sacharoza 2000 mg, aspartam 6 mg, sód 157 mg.

Informacja: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Gdzie można kupić: www.wapteka.pl
Oceny użytkowników produktu 

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy, lek na przeziębienie

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-17 09:44

Skuteczny

Ten lek na przeziębienie piłam ja i mąż podczas choroby. Na prawdę fajnie rozgrzewa i szybko i skutecznie pomaga pozbyć się infekcji. Saszetki są bardzo wygodne, można je zabrać ze sobą także na wyjazd czy do pracy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?