Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

VTech


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
6 ocen

Cena: ok. 110 zł
Opis produktu

VTech Baby, Rozmowny telefonik

Rozmowny Telefonik firmy VTech jest elektroniczną zabawką edukacyjną dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. W przyjazny sposób łączy zabawę i naukę. W rytmie wesołych melodii przyciski telefonu uczą literek, cyferek i nazw zwierząt. Zwierzątka wydają odgłosy, po których dziecko może je rozpoznać. Ekran wyświetla literki i cyferki, ułatwiając zapamiętywanie ich kształtów. Zdejmowana słuchawka z lusterkiem i przesuwanymi obrazkami może stanowić osobną zabawkę. Dziecko może ciągnąć telefon za sznurek i także nagrać własną wiadomość, a następnie odsłuchiwać ją na zabawce! Grupa wiekowa: 12–36 miesięcy. Cechy charakterystyczne produktu: przycisk z literkami, cyferkami i zwierzątkami, ekran wyświetlający cyfry i litery, zdejmowana słuchawka, przycisk "masz wiadomość".
Oceny użytkowników produktu 

VTech Baby, Rozmowny telefonik

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-02 15:25

polecam

Znakomita zabawka, świetnie pogłębiająca rozwój dziecka, zachęcająca do nauki bez najmniejszego wysiłku. Kolorowa, atrakcyjna, posiadająca wiele ciekawych elementów. Telefon uczy dziecko literek i cyferek, dziecko oswaja się z ich wizualnym zapisem. Wspaniała zabawa dzięki możliwości zdejmowania słuchawki a także ciągania telefonu za sznureczek jako pojazdu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-28 18:31

Wielofunkcyjny telefon

Rewelacyjny telefon. Dziecko ma mnóstwo zabawy przy nim. A też sznureczek jest strzałem w dziesiątkę. Dziecko może ciągnąć telefonik na kółeczkach. Plus za zdejmowaną słuchawkę. W dodatku uczy dziecko cyferek i zwierząt. Bardzo miłe dla ucha melodie. Dziecko będzie bardzo zadowolone.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-26 22:26

Zachęca do poznawania świata

Bardzo przydatna zabawka, pozwala dziecku na własny telefon z przyciskami zamiast telefonów rodziców, zawiera miłe dla ucha melodyjki, ma ładne kolory. pozwala na samodzielną zabawę, zaciekawia i intryguje.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-12 22:06

polecam

Można się nią bawić na rożne sposoby bo naprawdę ma wiele funkcji. Gdy widzę uśmiech mego dziecka od ucha do ucha jak telefonik wymawia "masz wiadomość" i odzywa się nagrana przez ze mnie wiadomość to wiem ze to był udany zakup. Telefonik dla najmłodszych świetnie nadaje się do nauki zwierzątek i ich odgłosów :), dzięki temu ze zabawka jest na kołeczkach i ma sznurek dziecko może zabrać telefonik gdzie tylko chce:) polecam, bo można świetnie spędzić z dzieckiem czas:)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 21:44

fajny

Telefonik kupiłam na prezent dla półrocznego dziecka, ale mój trzylatek też chętnie się nim bawił :) Fajnie, ze jest odłączana słuchawka, którą dziecko może zabrać wszędzie. bardzo wytrzymały w kwestii rzucania o podłogę itp, ciekawe odgłosy i melodyjki , światełka. można bawić się sama słuchawką, duża wytrzymałość baterii

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 15:18

Tak!

Tak, tak, tak!!! Rewelacyjny telefonik;) Synek bardzo go polubiał. Ma bardzo dużo funkcji- najlepsza to nagrywanie głosu;) masę mamy z tego frajdy (oboje);))) Super odgłosy zwierzątek;) fajnie, że ma zdejmowaną słuchawkę. Plus za kółeczkasynek już naprawdę długo bawis ię tym telefonem!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?