Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

VTech


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
3 oceny

Cena: ok. 110 zł
Opis produktu

VTech Baby, Rozmowny telefonik

Rozmowny Telefonik firmy VTech jest elektroniczną zabawką edukacyjną dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. W przyjazny sposób łączy zabawę i naukę. W rytmie wesołych melodii przyciski telefonu uczą literek, cyferek i nazw zwierząt. Zwierzątka wydają odgłosy, po których dziecko może je rozpoznać. Ekran wyświetla literki i cyferki, ułatwiając zapamiętywanie ich kształtów. Zdejmowana słuchawka z lusterkiem i przesuwanymi obrazkami może stanowić osobną zabawkę. Dziecko może ciągnąć telefon za sznurek i także nagrać własną wiadomość, a następnie odsłuchiwać ją na zabawce! Grupa wiekowa: 12–36 miesięcy. Cechy charakterystyczne produktu: przycisk z literkami, cyferkami i zwierzątkami, ekran wyświetlający cyfry i litery, zdejmowana słuchawka, przycisk "masz wiadomość".
Oceny użytkowników produktu 

VTech Baby, Rozmowny telefonik

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-12 22:06

polecam

Można się nią bawić na rożne sposoby bo naprawdę ma wiele funkcji. Gdy widzę uśmiech mego dziecka od ucha do ucha jak telefonik wymawia "masz wiadomość" i odzywa się nagrana przez ze mnie wiadomość to wiem ze to był udany zakup. Telefonik dla najmłodszych świetnie nadaje się do nauki zwierzątek i ich odgłosów :), dzięki temu ze zabawka jest na kołeczkach i ma sznurek dziecko może zabrać telefonik gdzie tylko chce:) polecam, bo można świetnie spędzić z dzieckiem czas:)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 21:44

fajny

Telefonik kupiłam na prezent dla półrocznego dziecka, ale mój trzylatek też chętnie się nim bawił :) Fajnie, ze jest odłączana słuchawka, którą dziecko może zabrać wszędzie. bardzo wytrzymały w kwestii rzucania o podłogę itp, ciekawe odgłosy i melodyjki , światełka. można bawić się sama słuchawką, duża wytrzymałość baterii

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 15:18

Tak!

Tak, tak, tak!!! Rewelacyjny telefonik;) Synek bardzo go polubiał. Ma bardzo dużo funkcji- najlepsza to nagrywanie głosu;) masę mamy z tego frajdy (oboje);))) Super odgłosy zwierzątek;) fajnie, że ma zdejmowaną słuchawkę. Plus za kółeczkasynek już naprawdę długo bawis ię tym telefonem!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?