Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

VTech


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
5 ocen

Cena: 189 zł
Opis produktu

VTech, Globus Małego Pilota

Zgłoszony przez KidsMe Globus Małego Pilota pozwala dziecku w interaktywny sposób nauczyć się podstaw geografii: nazw kontynentów, narodowości i znanych miejsc na świecie. Pięć wariantów zabawy angażuje pociechę w odkrywcze podróże. Pilot zadaje pytania i stawia przed dziećmi ciekawe zadania, nagradzając poprawne odpowiedzi wesołymi dźwiękami. Łatwy w obsłudze joystick pomaga sterować samolotem w różnych kierunkach. Produkt ma ruchomą kulę, szkło powiększające, pięć wariantów zabawy, joystick do kierowania samolotem. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

VTech, Globus Małego Pilota

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-18 14:32

Dla małych pilotów

Zabawka jest ciekawa. Ma żywe kolory. Przede wszystkim uczy. Dziecko poznaje nazwy geograficzne. Maluch może bawić się w pięciu trybach. Dziecko się uczy rozwija zdolności manualne, pobudza wyobraźnie i uczy logicznego myślenia. Bardzo fajna zabawka, tylko cena troszkę odstrasza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 22:01

prawdziwa edukacja

Globus jest zabawką bardzo edukacyjną i z pewnością posłuży dziecku na długi czas. Jest to coś innego jak te wszystkie powtarzające się zabawki. Dzięki zabawie dziecko może poznać nazwy równych miast na całym świecie. Przyznać należy że mózg dziecka szybciej wszystko zapamiętuje, dziecko jest zafascynowane nowościami dlatego jak od małego naucza się nazw miast to później nie będą miały problemów na geografii.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:42

polecam

uczymy się i bawimy to najlepsze połączenie, bardzo polecam mój maluch bawi się codziennie. przede wszystkim jest bezpieczny, zachęca do zabawy swoją barwą, kolorowy, piękny, a o to chodzi w zabawkach, także polecam, dziecko uwielbia
ulbiona zabawka naszego maludzk, to jedna z tych zabawek które trzeba mieć

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-19 12:25

hit

Globus kupiłam siostrzeńcowi na komunię. Bardzo mu się spodobał, uczy nazw kontynentów, narodowosci, znanych miejsc, pomocny w nauce geografii, zajmuje miejsce na biurku i pieknie sie prezentuje!!! ma szkło powiększające! a najfajnieszy jest samolo i joistik;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-02 12:15

Zbyt grogi.

Zabawkę kupiłam zdecydowanie za wcześnie dla mojego synka który nie długo skończy dwa latka lepiej się sprawdzi dla dzieci w wieku 4+ Globus małego odkrywcy to zabawka godna uznania. Nie tylko zapewnia dziecku dobrą zabawę, ale przede wszystkim zachęca do dalszej nauki i odkrywania kolejnych i kolejnych ciekawostek. Mojej siostrzenicy. która ma 5 lat świetnie zajmuje wolny czas. Jedynym minusem jest zbyt wysoka cena.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?