Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jest takie jedno miejsce w Polsce, gdzie urodzisz jak królowa...

| aktualizacja: 25.11.2016 | 18

Otwarcie tego szpitala spełnia marzenia wielu kobiet o porodzie w przyjaznych warunkach. „Nic tylko rodzić” - zapewnia dyrekcja.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
fot. facebook/Śląskie pozytywna energia
Lubimy przekazywać Wam takie wiadomości. Oficjalne otwarcie super nowoczesnego Centrum Perinatologii, Ginekologii i Chirurgii Płodu właśnie nastąpiło. Gdzie? W Bytomiu!

Lekarze z tamtejszej placówki znani są jako wybitni specjaliści na świecie, którzy podejmują się trudnych i skomplikowanych operacji wykonywanych na płodach. Przeprowadzili ponad 90 zabiegów, co stawia ich na bardzo wysokiej pozycji wśród lekarzy europejskich. Do szczęścia brakowało jedynie warunków, by mogli jeszcze skuteczniej pomagać kobietom i ich dzieciom. Teraz się to zmieni!

Jak wyglądają sale szpitalne? Aż trudno uwierzyć, że tak to może wyglądać w Polsce. Sala porodowa wyposażona jest w nowoczesne łóżka z masażem dolnej części kręgosłupa (w dwóch wersjach do wyboru). Sale dla mam po porodzie -  to dwuosobowe pokoje z łazienką (nie trzeba już biegać do wspólnej łazienki na korytarzu). Wspaniałym dodatkiem są także fotele do kangurowania, stoliki z lampeczkami, rolety i firanki w oknach, słowem wiele dodatków, które sprawiają, że mama może poczuć się prawie jak w domu. Cicho, kameralnie, wygodnie i elegancko. Jak widać, można postarać się o takie warunki w polskim szpitalu.Do bytomskiego szpitala trafiają głównie kobiety z problemami w ciąży i zdecydowanie należy im się tak wspaniała opieka i doskonałe warunki. My mamy po cichu nadzieję, że inne szpitale pójdą za przykładem Śląskiego Centrum Perinatologii, Ginekologii i Chirurgii Płodu i znajdą fundusze, by choć trochę udoskonalić swoje sale szpitalne.

A Ty gdzie rodziłaś? Jakie były warunki? źródło: rmf24
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (18)
avatar

Lula27
Lula27 | 2017-11-18 09:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Trzy lata temu rodziłam w szpitalu wielospecjalistycznym w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona z opieki dla mnie i dziecka ( synek zaraz po porodzie wylądował na oddziale intensywnej terapii noworodka, był tam tydzień) miło wspominam ten pobyt.

Odpowiedz

agnes
agnes | 2017-11-18 07:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

w Kolbuszowej były bardzo dobre warunki ale zamkneli oddział nie widomo czemu, a tu teraz tyle kobiet w ciąży!

Odpowiedz

Margola
Margola | 2017-11-17 23:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A jak tam z porodami naturalnymi po 2 cesarskich cięciach?

Odpowiedz

Patti
Patti | 2017-07-24 09:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Rodziłam w Brodnicy. Nie dość, że nowo wyremontowany szpital to opieka taka, że dziewczyny ze 100 km potrafią do tu dojezdzac do porodu :D

Odpowiedz

Ruda
Ruda | 2017-06-05 22:17 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Rodziłam w Wielkiej Brytanii wiem, że może porównywać nie powinnam, ale tam szpitale mają taki standard, to nie są ekskluzywne szpitale, jak opisany jest owy. Trafiając na salę porodowa przypominająca pokój z ogromną wanną telewizorem i sniadaniem podsuniętym pod nos aż miło było urodzić. A po porodzie kobiety ze swoimi szkrabami mają sale z łazienką na wyłączność. Bo trochę to niedorzeczne aby kobieta po porodzie trafila na salę z dzieckiem do innych kobiet i dzieci gdzie wiadomo odpocząć czy przespać się nie zawsze jest do końca mozliwe
Cieszmy sie i Chwalmy tym co mamy, ale dużo by mówić czego jeszcze nie ma...

Odpowiedz

anonim
anonim | 2017-06-05 20:14 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

dużo temu szpitalowi jeszcze brakuje do zagranicznych szpitali

Odpowiedz

Poznanianka
Poznanianka | 2017-04-27 10:05 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W Poznaniu mogę polecić szpital im. Franciszka Raszei.
Porodówka z piłką, drabinkami, w tle cicho może być włączona muzyka. W łazience wanna, a światło przyciemnione i oczywiście super położne. Lekarz sympatyczny z poczuciem humoru tak, że potrafił rozluźnić atmosferę. Tak długo jak to możliwe, można chodzić, ćwiczyć i skorzystać z ciepłej kąpieli.
Sale po porodzie są 2 osobowe z łazienką. Jedyne co mogłoby się poprawić to jedzenie.

Odpowiedz

asia
asia | 2016-11-28 13:41 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

u nas w kolbuszowej 3 lata temu remontowali ginekologie i położnictwo warunki super czysto przepiekne kolory sala do porodów na najwyzszym europejskim poziomie nawet szpital wojewodzki sie tu nie umywa szkoda ze to nie przeszkadza w zamknieciuntego oddzialu przez starostę i dyrektora szpitala bo oddzial jest nie oplacalny i przynosi straty teraz kobiety beda musialy rodzic o 25 40km od miejsca zamieszkania nie zawsze przyjemnych warunkach

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

gosc
gosc | asia | 2017-07-24 13:59 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja rodziłam właśnie w Kolbuszowej w grudniu 2015 i czułam się jak królowa. Teraz jak zamknęli oddział musiałabym rodzic w Rzeszowie a tam warunki nie bardzo...

Odpowiedz

Marta
Marta | 2016-11-28 08:27 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Szpital Wojewódzki w Elblągu - może warunki nie były super ekstra, ale opieka przed, w trakcie i po porodzie za to jak dla królewny - wszyscy mili, grzeczni, opiekuńczy... Drugie dziecko też rodzę w "wojewódzkim"

Odpowiedz

Redone
Redone | 2016-11-28 02:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Na warunki nie można też narzekać w Grudziądzu. Sala porodów rodzinnych jest czysta i bez zarzutu. Sale poporodowe są dwuosobowe z łazienką.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?