Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

inne zabawki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
4 oceny

Cena: 70 zł
Opis produktu

Wader, 3-poziomowy garaż z windą

Wielopoziomowe trasy z garażami należą do tych zabawek, które wzbudzają zachwyt nie tylko  najmłodszych, stwarzają mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy i potrafią zaangażować  dziecko na długi czas. Na uwagę zasługują zestawy garaży z serii Wader Garage, z którymi dzieci mogą parkować samochody, bawić się w wyścigi, zjeżdżać po krętych zjazdach czy wjeżdżać 
i zjeżdżać windą, a zbudowane konstrukcje są mocne i stabilne. 

Gdzie można kupić: www.wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, 3-poziomowy garaż z windą

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 17:40

świetny

Bardzo uwielbiamy zabawki firmy wader gdyż są solidnie wykonane, bezpieczne a przede wszystkim trwałe. Doskonale sie sprawdzają i dają mnóstwo wspaniałej radości. Garaż jest rewelacyjny posiada aż trzy poziomy tak jak większosc tego typu zabawek.Jest duży , kolorowy, elementy dobrze się łączą i utrzymują podczas zabawy. Cała konstrukcja jest stabilna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 07:33

Daje dużo nowych możliwości do zabawy

Garaż jest wykonany z solidnego i trwałego materiału. Ma 3 poziomy więc dzieci mogą się nim bawić na różne sposoby. Dodatkową atrakcją jest winda, samochodzik może wjeżdżać trasą, a później zjeżdżać windą. Zabawa sprawia dzieciom dużo frajdy. I co najważniejsze dziecko może się nim ze znajomymi bawić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-21 14:14

Garaż

Zanim kupilismy naszej córce garaż, otrzymała wielki tor z samochodzikami Wadera i wszystkie samochodziki. Na początku bawiliśmy się jedynie autkami, ponieważ na tor stawała nóżkami (tor jest również 3-d), więc obawialiśmy się, że szybciej zniszczy niż zdąży się pobawić. Obecnie jako dwulatka tor jest jedną z ulubionych zabawek. Garaż dołączył w ubiegłym tygodniu i na dzień dzisiejszy nie ma dnia, aby nie został wykorzystany.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-10 15:38

Zabawa na całego

Taki parking widziałam u synka znajomych. I powiem szczerze, że na pewno kupię swojemu jak już będzie większy. Najlepsza w tej całej zabawie jest winda. Trzy poziomy parkingu. Jest czym i jak się bawić. Każdy chłopiec o takim marzy. Wykonane solidnie. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?