Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

inne zabawki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
3 oceny

Cena: 83 zł
Opis produktu

Wader, domek dla lalek Play House

Domek dla lalek jest jedną z ulubionych zabawek dla dziewczynek. Wymarzony domek jest kolorowy, ma mebelki do urządzenia wnętrz, przytulne pokoje, taras z ogrodem, schody i jest zawsze gotowy na przyjęcie małych lokatorów. Taki jest piętrowy domek dla lalek firmy Wader, który dostarczy każdej dziewczynce mnóstwo radości i inspirującej zabawy.  Można się nim bawić na wiele sposobów zarówno samodzielnie jak i z rówieśnikami. Dzieci w trakcie zabawy uczą się jakie obowiązki domowe mają rodzice, co zrobić i jak się zachować gdy przyjdą goście, jak utrzymać porządek, jak wyprawiać przyjęcia, kłaść do snu laleczki, przygotowywać posiłki czy meblować pokoiki. Co również jest ważne, zabawa z domkiem wyrabia w dziecku poczucie estetyki. Zabawka ma dodatkową funkcjonalność, dzięki uchwytowi umocowanemu na dachu, domek można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce.

Gdzie można kupić: wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, domek dla lalek Play House

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Justyna Stankiewicz
Justyna Stankiewicz

2017-05-11 13:36

Produkt świetny

Do zabawy na prezent urodzinowy na Dzień Dziecka zabawka dla dziewczynki która marzy o takim domku dla lalek świetna sprawa

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 14:51

wader- jakość i bezpieczeństwo

Domek dla lalek to świetny i wymarzony zestaw dla każdej dziewczynki. Kolorowy, estetyczny z mebelkami w zestawie. Daje mnóstwo radości i zadowolenia podczas użytkowania. Domek dwupoziomowy to gwarancja wspaniałej zabawy, odgrywania ról, nauka podstawowych domowych czynności i obowiązków. Wspaniały domek w znakomitej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-28 22:13

Świetny domek

Wader to grawancja jakości i wykonania każdej zabawki, bardzo lubie produkty tej firmy ze względu na ich solidność wykonania, ten wyróżnia się ładnymi pastelowymi kolorami charakterystycznymi dla dziewczęcych aranżacji. Domek przestronny z łatwością da sie w nim manipulować postaciami czy zwierzętami, bardzo udana zabawka dla kilkulatki, polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?