Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
3 oceny

Cena: 15 zł
Opis produktu

Wader, Friends on the Move - Żółwik Edukacyjny

Z edukacyjnym żółwikiem dziecko uczy się cyferek, poznaje kolory oraz owoce. Dodatkowo „pancerzyk“ żółwika składa się z czterech wyciąganych elementów o różnych kształtach, które tworzą mini układankę. Dziecko może je z żółwika wyjmować i układać z powrotem w odpowiednie miejsca. Żółwik został również wyposażony w kółka, dzięki czemu można go pchać lub ciągnąć na sznurku, będzie idealnym kompanem do zabawy w domu i w ogródku. Zabawka zachęca malucha do działania, pobudza wyobraźnię, kształci pamięć oraz rozwija zdolności manualne dziecka. Edukacyjny żółwik pochodzi z licencyjnej serii Friends on the Move. Produkt wykonany jest z elementów gwarantujących bezpieczną zabawę dzieciom już od pierwszego roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Friends on the Move - Żółwik Edukacyjny

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 23:05

Średnia

Prosta zabawka na sznurek, który można ciągnąć. Ładnie wygląda, Żółwik jest kolorowy, dla dziecka ciekawy. Mój synek lubił chodzić z nim po mieszkaniu. Co do wyciąganych puzzli też ciekawią dziecko i przykuwają jego uwagę. Natomiast samo wykonanie zabawi jest kiepskie, naklejki się odklejają a kółka zacinają. Zabawka warta swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-07 17:17

żółw

Bardzo dobrej jakości zabawka , wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów . Solidne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy . Idealna dla małego dziecka , które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zabawkami . Polecam wszystkim rodzicom .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-04 20:03

żółwik

Bardzo ładna , kolorowa i poręczna zabawka edukacyjna dla najmłodszych , no i tych odrobinę starszych maluszków , żywe kolory zdecydowanie przyciągają uwagę małego odkrywcy , a ruchome elementy budzą jeszcze większe zainteresowanie , dzieci lubią jak coś się da wcisnąć , czy ruszyć .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?