Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
4 oceny

Cena: 15 zł
Opis produktu

Wader, Friends on the Move - Żółwik Edukacyjny

Z edukacyjnym żółwikiem dziecko uczy się cyferek, poznaje kolory oraz owoce. Dodatkowo „pancerzyk“ żółwika składa się z czterech wyciąganych elementów o różnych kształtach, które tworzą mini układankę. Dziecko może je z żółwika wyjmować i układać z powrotem w odpowiednie miejsca. Żółwik został również wyposażony w kółka, dzięki czemu można go pchać lub ciągnąć na sznurku, będzie idealnym kompanem do zabawy w domu i w ogródku. Zabawka zachęca malucha do działania, pobudza wyobraźnię, kształci pamięć oraz rozwija zdolności manualne dziecka. Edukacyjny żółwik pochodzi z licencyjnej serii Friends on the Move. Produkt wykonany jest z elementów gwarantujących bezpieczną zabawę dzieciom już od pierwszego roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Friends on the Move - Żółwik Edukacyjny

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-19 13:11

Fajny kolorowy żółwik

Żółwik jest dostępny w żywych kolorach. Maluch może go za sobą ciągnąć Dodatkowo atrakcje stanowi fakt że maluch może go ciągnąć za sobą. Maluch bawiąc się poznaje kształty, uczy się ich dopasowywać. Poznaje kolory, rozwija swoje zdolności manualne i pobudza wyobraźnie. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo wykonany z trwałego materiału bezpiecznego dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 23:05

Średnia

Prosta zabawka na sznurek, który można ciągnąć. Ładnie wygląda, Żółwik jest kolorowy, dla dziecka ciekawy. Mój synek lubił chodzić z nim po mieszkaniu. Co do wyciąganych puzzli też ciekawią dziecko i przykuwają jego uwagę. Natomiast samo wykonanie zabawi jest kiepskie, naklejki się odklejają a kółka zacinają. Zabawka warta swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-07 17:17

żółw

Bardzo dobrej jakości zabawka , wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów . Solidne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy . Idealna dla małego dziecka , które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zabawkami . Polecam wszystkim rodzicom .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-04 20:03

żółwik

Bardzo ładna , kolorowa i poręczna zabawka edukacyjna dla najmłodszych , no i tych odrobinę starszych maluszków , żywe kolory zdecydowanie przyciągają uwagę małego odkrywcy , a ruchome elementy budzą jeszcze większe zainteresowanie , dzieci lubią jak coś się da wcisnąć , czy ruszyć .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?