Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Zabawki ogrodowe i plażowe


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
2 oceny

Cena: 90 zł
Opis produktu

Wader, Gigant traktor-spychacz Budowniczy

Pojazd pochodzi z limitowanej urodzinowej serii Gigant. Masywny, wytrzymały traktor o udźwigu 100 kg, ma podnoszoną i opuszczaną łychę/spychacz. To co zaskoczy sympatyków marki to odmienna od innych modeli kolorystyka. Gigant traktor -spychacz podobnie jak wszystkie samochody ciężarowe z serii Gigant zostały tak zaprojektowane aby stworzyć dzieciom i rodzicom możliwość kreatywnej i bezpiecznej zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.

Wymiary zabawki: 60 cm x 36 cm x 32 cm
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Gigant traktor-spychacz Budowniczy

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-02 23:51

Traktor

Super zabawka my mamy w innych kolorach wydaje mi się że w ładniejszych. Tylko problem z lycha podczas szybszych harcow sama się opuszcza! Jest bardzo wytrzymały ten traktor zresztą jak wszystkie zabawki wadera! Dla mnie oki ale lepszy już chyba wywrotka !

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 09:54

śliczny traktor-spychacz

Pojazd jest wykonany z dobrego i solidnego materiału dzięki temu jest bezpieczny dla dziecka. Dzięki rozmiarom daje dziecku mnóstwo niżeli małe zabaweczki. Każde dziecko może stać się operatorem dużej maszyny. Zabawa pojazdem sprawia mnóstwo zadowolenia i poza tym ogromną frajdą jest to że porusza się i ma ruchome elementy. Moje dzieci uwielbiają takie zabawki. Świetnie sprawdza się w domowej piaskownicy jak i na plaży.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?