Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
5 ocen

Cena: 75 zł
Opis produktu

Wader, Kid Cars 3D - Baza Lotnicza

Dla wszystkich dzieci, które kochają samoloty i konstruowanie wielopoziomowych tras, firma Wader stworzyła najnowszy zestaw tematyczny - bazę lotniczą Kid Cars 3D. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki oraz dodaniu specjalistycznych pojazdów zabawka dobrze odzwierciedla prawdziwą bazę lotniczą. W zestawie jest sześć pojazdów lotniczych, dołączone są również naklejki tematyczne. Baza lotnicza jest kompatybilna z pozostałymi trasami z serii Kid Cars 3D, Kid Cars Series i Friends on the Move co pozwala na łączenie elementów i niekończące możliwości rozbudowy. Zabawka rozwija wyobraźnię, zdolności intelektualne oraz manualne dziecka. Produkt został stworzony z bezpiecznych i trwałych elementów i jest odpowiedni dla dzieci już od 1 roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Kid Cars 3D - Baza Lotnicza

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 13:09

Odlot

Wraz z policją i strażą pożarną z tej serii można utworzyć super miasteczko i dziecko bawi się nim wiele godzin. Wykonanie solidne, kolorystyka też. Nieco trudniej małemu dziecku mocować elementy samodzielnie, ale starszak poradzi sobie znakomicie. Aby zebrać całą kolekcję i mieć ją rozłożoną trzeba mieć sporo miejsca, ale za to jest masę zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 22:40

solidna zabawka

Zabawka jest naprawdę solidna, synek dostał na 1 urodzinki, już 2 lata bawi się tym zestawem, na Gwiazdkę dostał pasujący zestaw Szpital, świetna sprawa z możliwością łączenia zestawów, można budować naprawdę świetne drogi. Zabawa na całe godziny od najmłodszych lat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 17:02

polecam

Produkt został stworzony z bezpiecznych i trwałych elementów Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka, gorąco polecam wszystkim mamom które lubią nowoczesne edukacyjne i bezpieczne zabawki wykonane z dobrych materiałów, otrzymaliśmy w prezencie i to był strzał w dziesiątkę

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-07 17:18

lotnisko

Bardzo dobrej jakości zabawka , wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów . Solidne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy . Idealna dla małego dziecka , które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zabawkami . Polecam wszystkim rodzicom .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-03-07 16:41

baza

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?