Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen
Opis produktu

Wader, Klocki Jeżyki

Klocki jeżyki od firmy Wader-Woźniak to pobudzający wyobraźnię dziecka edukacyjny zestaw, którym można się bawić na wiele sposobów. Dzięki różnorodnym kształtom oraz łatwości łączenia ze sobą elementów mogą powstać oryginalne konstrukcje. Z klockami jeżykami maluszki ćwiczą swoje zdolności manualne, kreatywność, koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową. Kolczaste klocki stymulują zmysł dotyku oraz mięśnie. Jeżyki wyróżniają się bogatą kolorystyką, różnorodnością kształtów i stabilnością mocowań.
 Zestaw zawiera 500 elementów, zapakowany jest w poręcznym, plastikowym pojemniku z przykrywką, który ułatwia utrzymanie porządku. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3+. Producent: Wader-Woźniak.

Gdzie można kupić: sklep internetowy wadertoys.eu
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Klocki Jeżyki

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-23 12:13

Świetna zabawka

Córka u znajomych była nimi zachwycona. Spędziła cały wieczór bawiąc się nimi. Klocki są solidnie wykonane do tego o ciekawej kolorystyce. Rozwijają manualnie. Świetna zabawa dla najmłodszych i nie tylko. Fajnie, że są w plastikowym pudełku to nie ma problemu z ich przechowywaniem,

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-03 09:48

Klocki

Klocki jeżyki super zabawa dla dzieciaczka i dla dorosłego. Fajne kolory. Moje dzieci uwielbiają języki i chcieli by więcej i wiecej! Jak dla mnie wykonanie super i jakoś wszystkie klocki jak na razie mamy całe a mamy je ponad rok. Super alternatywa dla zwykłych klocków! Zabawka zajmuje bardzo dużo czasu!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-09 22:42

Bardzo fajne ale słabe jakościowo

Kocki wydają się na pierwszy rzut oka solidne, niestety nam już klika się uszkodziło Niestety podczas budowania wyłamują się czasami te "igiełki', tak jakby samo tworzyło było właśnie zbyt twarde i pęka. Samo budowanie jest bardzo fajne, wspiera kreatywność dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-03 18:49

Wypasiony zestaw

Zestaw jest naprawdę mega duży. Synek łączy poszczególne klocki ze sobą. Bardzo lubi się nimi bawić. Mocowanie jest bardzo stabilne. Bawimy się już nimi od ponad roku i nie ma żadnych uszkodzeń. Szkoda tylko, ze do zestawu producent nie dołączył książeczki co mozna z nich zbudować. To by była fajna rzecz. bardzo fajne, wyraziste kolory i dużo fajnych kształtów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-24 23:12

Rewelacyjny. Zestaw

Klocki są wspaniale,kolorowe pobudzają dziecięcą wyobraźnię,zachęcają do tworczej zabawy. Są genialnym produktem dla dziecka, ucza tworzyć przeróżne budowle

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?