Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Klocki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 59 zł
Opis produktu

Wader, Klocki Middle Blocks

Klocki pomimo zmieniających się trendów na rynku zabawek są zawsze modne  i niezmienne są w czołówce najważniejszych zabawek towarzyszących dzieciom. A ich wpływ na wielowymiarowy rozwój dziecka w tym wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, sprawność manualną jest potwierdzony przez ekspertów. W najnowszej serii klocków Middle Blocks firmy Wader maluchy znajdą trzy zestawy kolorowych klocków o różnorodnych kształtach, z których zbudują ciekawe konstrukcje i formy. W zestawie Middle Blocks BASIC do klocków dołączone są naklejki związane z targiem owocowym, w zestawie Middle Blocks BIG są motywy afrykańskiej sawanny, a w zestawie Middle Blocks SUPER BIG - miasto. Na opakowaniach przedstawione są scenki z propozycjami wykorzystania elementów. Klocki zapewnią dziecku długie godziny angażującej i kreatywnej zabawy.

Gdzie można kupić: wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Klocki Middle Blocks

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 14:56

super klocki

Znakomite i różnokolorowe klocki z kolorowymi wstawkami i elementami. Są duże, wygodne w trzymaniu, bezpieczne. Dają ogromną możliwość zabawy która wspaniale rozwija dziecko w umiejętnościach matematycznych, koncentracji uwagi, spostrzegawczości czy też łączeniu poszczególnych elementów. Firma Wader tworzy znakomite zabawki na rynku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-28 22:18

Na prawdę fajne

Fajne kolorowe i zabawne klocuszki dla małych smyków, są odpowiednio duże aby maluch ich nie połknął, poza kolorem posiadają również fajne nadruki na swoich powierzchniach wzbogacając zabawę. Dodatkowo obecnosć platform z kółkami gwarantuje świetną zabawę, polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?