Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Klocki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 44 zł
Opis produktu

Wader, Klocki puzzle

120 kolorowych klocków - puzzli zapewni dzieciom godziny fantastycznej zabawy w układanie najróżniejszych kształtów i figur. Pomogą w tym elementy dopasowane wielkością do rączek małych dzieci oraz łatwy system ich łączenia. Bawiąc się klockami dzieci ćwiczą koncentrację, rozwijają logiczne myślenie oraz kreatywność. Puzzle posiadają poręczny pojemnik, który ułatwia ich przechowywanie. Co ważne, puzzle można układać zarówno w pionie jak i w poziomie!

Gdzie można kupić: www.wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Klocki puzzle

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Terlecka
Paulina Terlecka

2017-08-07 18:43

Kreatywne klocki

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam te klocki byłam lekko skonsternowana. Jednakże po zapoznaniu się instrukcją, razem z synem zabraliśmy się do /;pracy". Razem stworzyliśmy istne cuda. Są to klocki, które uczą kreatywności, cierpliwości, opanowania, a efekt końcowy może przejść nasze najśmielsze oczekiwania. Jestem nimi mile zaskoczona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 12:08

Świetny zestaw

Bardzo fajny zestaw klocków w pojemniku. Ułatwia on przechowywanie. Żadne elementy się nie zgubią. Fajnie, że można je łączyć w poziomie i w pionie. Dziecko łatwo je może łączyć i budować co tylko zechce. Kolory przyciągają uwagę, a maluch ćwiczy zdolności manualne i wyobraźnię.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?