Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

inne zabawki


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
3 oceny

Cena: 60 zł
Opis produktu

Wader, Kuchnia z akcesoriami

Zabawa w naśladowanie dorosłych pobudza dziecięcą wyobraźnię 
i pozwala uczyć się maluchom nowych umiejętności. Wader zachęca dzieci do zabawy w gotowanie. W kuchniach dziecięcych polskiego producenta, mali kucharze znajdą wszystkie niezbędne akcesoria. Co ważne, wszystkie naczynka mogą mieć kontakt z prawdziwymi produktami żywnościowymi, można je myć w zmywarce oraz korzystać z nich w mikrofalówce. Kuchenka posiada praktyczny uchwyt dzięki któremu maluch może przenosić swoje stanowisko pracy i gotować praktycznie wszędzie.

Gdzie można kupić: www.wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Kuchnia z akcesoriami

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 17:45

gorąco polecam

Super zestaw dla małej kucharki. Posiadamy taki w innej kolorystyce. córeczka uwielbia się nim bawić i przygotowywać przepyszne posiłki. Znakomity, solidny, wykonany z dobrego tworzywa. Bardzo uwielbiamy zabawki firmy wader gdyż są solidnie wykonane, bezpieczne a przede wszystkim trwałe. Doskonale sie sprawdzają i dają mnóstwo wspaniałej radości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-14 19:15

Fajna zabawa

Super dla każdego malucha. Dzieci lubią naśladować dorosłych, taka zabawa sprawi im wiele radości. Poczują się jak dorośli. Może też pasja z dziecięcych lat zaowocuje w przyszłości. Świetnie wplywa na wyobraźnie i kreatywność. Do tego niska cena zestawu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-13 13:09

Kuchnia dla małej gospodyni

Kuchenka z pełnym wyposażeniem w bardzo ładnych kolorach. Dziecko naprawdę może udawać zabawę w kuchni, a plusem jest to, że dołączone akcesoria mogą mieć kontakt z żywnością czy też można je myć w mikrofali. Kuchenka jest wytrzymała. Przeżyła wiele uderzeń. Warto ją kupić, a dziecko będzie miało wiele zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?