Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

inne zabawki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 26 zł
Opis produktu

Wader, Płyta gazowa z garnkami

Płyta gazowa z garnkami Wader to idealna zabawka dla małych amatorów gotowania i "zabawy w dom". Praktyczna kuchenka ma dwa "palniki" – w sam raz na szybki obiadek, z dwoma ruchomymi pokrętłami. W zestawie jest również stelaż montowany na tylnej ścianie kuchenki z 4 wieszaczkami na sztućce oraz 2 garnki. Płytę gazową z garnkami można rozbudować o inne zabawki z serii Party World, co uatrakcyjni zabawę dzieciom.
Zabawka dostępna jest w 2 wersjach kolorystycznych. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Gdzie można kupić: sklep internetowy hurtownia-wader.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Płyta gazowa z garnkami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-06 22:32

Super dla chłopaka i dziewczynki

Kuchenka jest fajna, jest dostępna w dwóch kolorach więc może być zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Dzieci poczują się jak prawdziwi kucharze. Zabawka wciąga dziecko w zabawę, rozwija wyobraźnię dziecka i pobudza rozwój. Super że do zabawki można do kupować elementy, gdy się maluchowi znudzi można ją urozmaicić nowymi dodatkami i z powrotem zachęcić dziecko do zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-29 21:40

Mini kuchenka

Bardzo fajna kuchenka choć tylko z dwoma palnikami. W stosunku do innych jest trochę jakby mniejsza i ma mniejsze wyposażenie. Jednak jak dla mnie niezastąpiona jest jakość tej firmy. Wszystkie elementy są dosyć trwałe. Ładne kolorystycznie. Cena też zachęcająca.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Bajek
Natalia Bajek

2017-03-10 13:11

Dla małego kucharza

Płyta gazowa dla małego kucharza to idealny pomysł na zabawę dla maluchów. Wykonana jest z solidnego tworzywa, która nie niszczy się podczas użytkowania. Każdych maluch marzy o gotowaniu dla rodziców :) Jestem bardzo zadowoleni z produktu Wader i polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bielak
Beata Bielak

2016-05-05 06:53

Super

Firma Wader sprawdza się przy każdej zabawie. Malutka kuchenka zadowoliła moją małą kuchareczkę Chociaż ma tyko dwa palniki ,dla dziecka to jest wystarczająco , Córka gotuje w garnkach chrupki ,krakersy i potrafi się tak zabawić bardzo długo. Zestaw ma kolorowe ,pastelowe i solidne elementy.Teraz myślimy aby dokupić jeszcze więcej do zestawu .Polecam .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?