Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Samochody


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 77 zł
Opis produktu

Wader, Super Tech Trucki

Każdy zestaw Super Tech Truck zawiera ciężarówkę lawetę, która ma odczepianą naczepę i rozkładany podjazd/zjazd. Naczepę można zamontować na dwa sposoby, dzięki temu auto może osiągnąć długość 80 cm! Dodatkowo posiada ona podporę, przez co może być samodzielnie stojącą naczepą. W każdym z 6  zestawów samochodowych znajdziesz także jedną z maszyn budowlanych do wyboru:
  • Spychacz - pojazd o długości 27 cm pomoże maluchowi załadować i przewozić „materiały“ potrzebne na budowie, a kierowanie ruchomą łyżką spychacza pozwoli ćwiczyć dziecku koordynację ruchową i motoryczną.
  • Śmieciarka - idealna zabawka dla najmłodszych, z jej pomocą maluch uczy się jak można dbać o swoje otoczenie. Pojazd o długości 28 cm wyposażony jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylną klapę.
  • Wywrotka -  jest jednym z ulubionych pojazdów najmłodszych. Najnowsza propozycja z serii Tech Truck ma 23 cm długości. Z jej pomocą mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek zarówno w domu, jak i w piaskownicy.
  • Walec - jest jednym z ciekawszych sprzętów obecnych na placu budowy i z pewnością zainteresuje również małych budowniczych. Pojazd ma długość 24 cm i wyposażony jest w ruchomy walec, który pomoże maluchowi wyrównać każdy teren.
  • Kontener budowlany - jest kolejnym niezbędnym pojazdem, który przyda się maluchowi na „placu budowy”. Został on wyposażony w 2 skrzynie, do których można załadować mniejsze elementy i bezpiecznie przetransportować.
  • Betoniarka - jest sprzętem niezbędnym na każdym placu budowlanym, tym dziecięcym również, dlatego maluchy będą zachwycone najnowszym pojazdem z serii Tech Truck. Betoniarka samochodowa to wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w obrotową gruszkę. Dziecko może wsypywać do niej na przykład piasek, dodawać wodę i robić własną „mieszankę betonową“. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Super Tech Trucki

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 08:17

Świetny

Świetny zestaw dla każdego maniaka samochodów. Myślę że każde dziecko byłoby zadowolone z takiego zestawu u mnie się bawię nim zarówno córka jak i syn. Wszystkie elementy są bardzo wysokiej jakości i co ważne są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Delekta
Joanna Delekta

2017-03-10 16:47

Idealny zestaw!

Synek mojej przyjaciółki posiada taki zestaw, dzięki czemu i mój synek korzysta z niego - jako pasjonat czterech kółek :) Zestaw, który posiada to Super Tech Truck. Zawiera ciężarówkę lawetę i betoniarkę w zestawie. Całość po złożeniu jest bardzo długa, nieodzownym elementem jest tutaj rozkładany zjazd, który robi wielką furrorę na obu chłopcach. Zabawy nie ma końca. Świetne wykonanie daje satysfakcję rodzicom, którzy wiedzą, że wybór zabawki był strzałem w dziesiątkę. Mój synek chętnie bawi się tym zestawem jak tylko ma sposobność.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?