Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Samochody


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
0 ocen

Cena: 77 zł
Opis produktu

Wader, Super Tech Trucki

Każdy zestaw Super Tech Truck zawiera ciężarówkę lawetę, która ma odczepianą naczepę i rozkładany podjazd/zjazd. Naczepę można zamontować na dwa sposoby, dzięki temu auto może osiągnąć długość 80 cm! Dodatkowo posiada ona podporę, przez co może być samodzielnie stojącą naczepą. W każdym z 6  zestawów samochodowych znajdziesz także jedną z maszyn budowlanych do wyboru:
  • Spychacz - pojazd o długości 27 cm pomoże maluchowi załadować i przewozić „materiały“ potrzebne na budowie, a kierowanie ruchomą łyżką spychacza pozwoli ćwiczyć dziecku koordynację ruchową i motoryczną.
  • Śmieciarka - idealna zabawka dla najmłodszych, z jej pomocą maluch uczy się jak można dbać o swoje otoczenie. Pojazd o długości 28 cm wyposażony jest w kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylną klapę.
  • Wywrotka -  jest jednym z ulubionych pojazdów najmłodszych. Najnowsza propozycja z serii Tech Truck ma 23 cm długości. Z jej pomocą mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek zarówno w domu, jak i w piaskownicy.
  • Walec - jest jednym z ciekawszych sprzętów obecnych na placu budowy i z pewnością zainteresuje również małych budowniczych. Pojazd ma długość 24 cm i wyposażony jest w ruchomy walec, który pomoże maluchowi wyrównać każdy teren.
  • Kontener budowlany - jest kolejnym niezbędnym pojazdem, który przyda się maluchowi na „placu budowy”. Został on wyposażony w 2 skrzynie, do których można załadować mniejsze elementy i bezpiecznie przetransportować.
  • Betoniarka - jest sprzętem niezbędnym na każdym placu budowlanym, tym dziecięcym również, dlatego maluchy będą zachwycone najnowszym pojazdem z serii Tech Truck. Betoniarka samochodowa to wytrzymały pojazd o długości 24 cm, wyposażony w obrotową gruszkę. Dziecko może wsypywać do niej na przykład piasek, dodawać wodę i robić własną „mieszankę betonową“. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Super Tech Trucki

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?