Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
6 ocen

Cena: 68 zł
Opis produktu

Wader, Szpital Kid Cars 3D

Szpital to zestaw tematyczny z serii Kid Cars 3d. Elementy zabawki mają specjalną kolorystykę a dobrane samochody i naklejki ułatwiają dzieciom zapamiętanie ważnego numeru alarmowego 112. Dzięki zastosowanym oznaczeniom dzieci poznają również zasady ruchu drogowego. Produkt, poprzez zabawę, pomaga młodym konsumentom zapamiętać ważny numer alarmowy. Łatwa i prosta konstrukcja zabawki jest także kompatybilna z pozostałymi zestawami z serii Kid Cars 3D oraz z trasami licencyjnymi Friends On The Move.
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Szpital Kid Cars 3D

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-03 08:46

Szpital

Samochodziki super, samolot super i same tory też fajne. Można łączyć z innymi zestawami z wadera o ile się nie mylę to z policją i jeszcze z czymś ale wypadło mi z głowy! Jedyny minus to to że trochę się trzeba naglowkowac jak złożyć właściwy tor, bo nie ma żadnej instrukcji i jeszcze jeden ze u góry często odpadają drabinki które mają oznaczać bezpieczeństwo dla pojazdów karetki bądź innych. Można także dokupić jeszcze samochodziki do tego. Mój syn uwielbia ta zabawkę. Wada jest też to że zajmuje sporo miejsca!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 19:07

zabawa rewelacyjna

Bardzo uwielbiamy zabawki firmy wader gdyż są solidnie wykonane, bezpieczne a przede wszystkim trwałe. Doskonale sie sprawdzają i dają mnóstwo wspaniałej radości.
Szpital jest rewelacyjny posiada aż trzy poziomy tak jak większość tego typu zabawek.Jest duży , kolorowy, elementy dobrze się łączą i utrzymują podczas zabawy. Cała konstrukcja jest stabilna, bogata o samochodziki. Posiadamy taki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 13:20

Do zestawu

Kolejny element do zbudowania całego miasteczka służb ratunkowych Wadera. Elementy pasują do siebie, można je swobodnie łączyć z różnych zestawów. Podobnie jak w przypadku policji czy straży pożarnej młodsze dzieci mogą wymagać pomocy osób starszych przy łączeniu elementów, ale jakość wykonania zabawki wciąż na wysokim poziomie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 22:39

solidna

Zabawka jest naprawdę solidna, synek dostał na 1 urodzinki, już 2 lata bawi się tym zestawem, na Gwiazdkę dostał pasujący zestaw Szpital, świetna sprawa z możliwością łączenia zestawów, można budować naprawdę świetne drogi. Zabawa na całe godziny od najmłodszych lat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 17:04

ładne

zachęca do zabawy swoją barwą, kolorowy, piękny, a o to chodzi w zabawkach, także polecam, dziecko uwielbia
ulubiona zabawka naszego maluszek, to jedna z tych zabawek które trzeba mieć, ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-07 17:25

szpital

Bardzo dobrej jakości zabawka , wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów . Solidne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy . Idealna dla małego dziecka , które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zabawkami . Polecam wszystkim rodzicom .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?