Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Samochody


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 102 zł
Opis produktu

Wader, Traktor Spychacz Farmer Gigant

Traktor–spychacz firmy Wader-Woźniak wytrzyma udźwig do 100 kg! Ten pojazd ma podnoszoną i opuszczaną łychę, co z pewnością docenią mali operatorzy. Zabawka sprawi radość dziecku nie tylko podczas zabawy w domu, ale także w piaskownicy. Traktor Spychacz jest w kolorze zielonym, ja wszystkie zabawki tej serii. 
W skład serii wchodzą: Zabawka polecana jest dzieciom, które skończyły 1. rok życia. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy wader-zabawki.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Traktor Spychacz Farmer Gigant

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-06 18:37

super

Ostatnio synek bawił się takim traktorem u znajomych i muszę powiedzieć, ze cieżko było nam go zabrać do domu. Traktor tak mu sie spodobał, ze zabawy nie było końca. Nam tez się spodobał, gdyż nie ma tam małych elementów, które by małe dziecko mogło włożyć do buzi i połknąć. zabawka jest bardzo dobra jakościowo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-16 17:42

Rewelacja

Traktor Spychacz Gigant jest u naszych znajomych już od dawna. Ich syn bawi się nim zarówno w domu jak i na dworze. Gdy nasz syn go odwiedza jest to ich ulubiona zabawka. Potrafi przenieść chłopców w świat budowy lub prac w polu na długie godziny. Jest bardzo wytrzymały, mocny, porządnie wykonany. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bielak
Beata Bielak

2016-05-05 06:45

Świetny

Traktor firmy Wader jest naprawdę solidny. Masywny duży traktor zadowolił syna do tej pory . Tworzywo z którego wykonany jest traktor sprawia, że traktor wytrzyma wszystko ,będzie służyć na lata. Kuzyn syna ma również taki traktor z przyczepką która jest również solidna jak i traktor. Nawet same dzieci się nawzajem wożą Zabawy przy tym sporo i radości .Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?