Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Zabawki ogrodowe i plażowe


Pojemność: 0,99 ml/g
Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
4 oceny

Cena: 36 zł
Opis produktu

Wader, Wielki komplet do piasku

Spory komplet do piasku zawierający solidne i duże zabawki plażowe. 7,5-litrowe wiadro, prawie dwulitrowa konewka oraz długie na pół metra grabki z łopatką wyróżniają ten komplet na tle innych zestawów letnich. Dodatkowo wśród akcesoriów znalazły się 4 duże foremki o atrakcyjnych kształtach oraz solidny młynek do piasku. Komplet doskonale nadaje się do zabawy na plaży czy w ogrodzie.
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Wielki komplet do piasku

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-23 09:56

Polecam !!!

Wader komplet do piasku, najpierw służył nam do zabaw na plaży. A później do zabaw w piaskownicy. Zestaw zawiera wiele elementów do świetnej i zajmującej sporo czasu zabawy, jak wiadomo, woda, piasek, komplet do piasku zabawa na całego :)
Zestaw wykonany z dobrego jakościowo plastiku, solidnie wykonany, nie ma ostrych kantów, więc dziecko nie zrobi sobie nim krzywdy. Kolory bardzo ładne, nie płowieją.
Zabawki dopasowane do rączek dziecka. Używane u nas praktycznie przez całe lato, nic się z nimi nie stało, nie popękały, nie wyblakły są jak nowe.
Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 23:26

Niezbędny zestaw do piaskownicy i nie tylko

Zestaw zawiera duże elementy więc nadaje się dla starszych dzieci. Daje im duże możliwości zabawy. W konewce maluch może wodę przenosić i robić zamki i inne rzeczy z piasku. Konewka też może służyć jako pomoc przy podlewanie kwiatków. Zestaw jest wykonany z trwałych i wytrzymałych elementów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-28 14:08

fajna zabawka

Wygodny i poreczny zestaw dla smyka, zawiera wszystkie najpotrzebniejsze sprzety do budowy zamkow i fortec na plazy, latwy w transporcie. Jak wszystko tej firmy dobrze wykonane, a uzytkowanie sprawia sama przyjemnosc.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-13 12:57

Komplet do piasku dla nieco większych

Taki zestaw kupiłam dla synka koleżanki. Jest to nieco starszy już chłopiec,wiec bez problemu uniesie większe wiaderko czy konewkę. Kolorowe i jak zwykle solidnie wykonane. Przeżyło już parę upadków. A wszystkie elementy nadal są całe. Idealny prezent na dzień dziecka kiedy jest już cieplej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?