Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wader


kategoria:

Samochody


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 120 zł
Opis produktu

Wader, Wywrotka Tatra 

Wywrotka Tatra 148 to auto – legenda, o którym marzą chłopcy. Tatra firmy Wader, choć nie ma chłodzonego powietrzem silnika V8 wytrzyma ciężar 100 kg. Mimo masywnych wymiarów nie jest ciężka. Ma otwierany kiper i wygodny uchwyt. Szerokie koła wpływają na stabilność pojazdu, a tym samym na bezpieczeństwo podczas zabawy. 
Wywrotka Tatra dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: pomarańczowa, czerwono-niebieska . Samochód przeznaczony jest dla dziecka, które skończyło dwa lata. 
Oceny użytkowników produktu 

Wader, Wywrotka Tatra 

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-26 11:14

super produkt

Wywrotka firmy Wader to samochód bardzo wytrzymały. Można nim robić wszystko a mój mały chłopczyk jest nią zachwycony. Uwielbia się nią bawić i przewozić i wytrzymuje nawet stawanie na niej. Produkt wysokiej jakości, bezpieczny dla dziecka. Polecam dla każdego chłopca to świetna zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 07:26

Super

Świetny produkt naśladujący ciężarówki która je kiedyś jeździły po naszych drogach. Zabawka jest bardzo bezpieczna szczególnie Dzięki szerokim kołom dzięki czemu jest bardzo stabilna No i dużym plusem jest również to że można na niej usiąść i bezpiecznie przewieźć dziecka ponieważ udźwignie aż 100 kilogramów

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-11 11:24

super

Wywrotka to znakomity prezent dla dziecka. daje możliwość znakomitej zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie podczas zabaw w piaskownicy. Można równiez zabrać ją ze sobą podczas wakacyjnego urlopu wtedy da dziecku dużą radość podczas wypoczynku. Wywrotka jest z dobrego materiału i trwałego, co da dziecku możliwość długiego użytkowania

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 08:18

Idealna dla każdego chłopaka

Auto jest wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału. Dzieci mogą się w nim wozić i nie pęknie. Zapewnia super zabawę i frajdę. Dziecko może się nią bawić na różne sposoby rozwijając kreatywność i zdolności manualne. Synowie kuzynki mają wersje w kolorze czerwono niebieskim, ta wersja jest ładniejsza. Chłopcy są zadowoleni zabawki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-31 11:31

Duże autko jest świetne

Duże auto naprawdę jest bardzo duże. Udźwig jest niesamowity i to sprawdzone. Dzieci u koleżanki woziły siebie nawzajem. Auto jest nadal całe i świetnie się sprawuje. Także wykonanie najwyżej jakości. Do tego podnoszona wywrotka sprawia że auto jest bardzo atrakcyjne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Delekta
Joanna Delekta

2017-03-10 16:37

Pobudza wyobraźnię !

Mój synek, jako pasjonata wszelakich aut, wywrotek, przyczep, namówił nas na kupno tego cuda ! - wywrotki Tatra 148. To autko-wywrotka, która rozbudza inteligencję dziecka na wszelakie sposoby. Wożenie piasku? To już przeżytek! Wozi misie, zabawki, ubrania, plastiki udając wykonywanie różnych zawodów świata (jako przewoźnik). Wytrzymałość autka jak i wykonanie przewyższa najśmielsze moje oczekiwania. Polecam !

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?