Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

5 powodów, dlaczego u babci dzieci tyją

| aktualizacja: 15.07.2013 | 2

Jeśli twoje dziecko spędza wakacje u babci, prawdopodobnie wróci z nich grubsze. Dzieci pod opieka dziadków są o 1/5 bardziej narażona na nadwagę niż ich rówieśnicy!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

1. Starsze babcie

Kobiety rodzą dzieci coraz później, a co za tym idzie ich matki zostają babciami w starszym wieku. Aktywność dziadków w podeszłym wieku jest niewielka. Bieganie za piłką zastępują czytaniem bajek czy gra w warcaby.

Mniej aktywny tryb życia = więcej kilogramów u naszych dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Joanna
Joanna | 2014-01-06 12:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Prawda. Obie babcie wpychaja jedzenie w moje dziecko i nie słuchają jak mówię że skoro zjadła zupę to nie wpycha jej zaraz paczkę. I biegają za nią z jedzeniem. I ważą ją co wizyta czy aby rodzice nie zaglodzili

Odpowiedz

Kk
Kk | 2014-01-06 09:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie zgadzam się z tym że u dziadków się tyje . takie artykuły poniekąd obrażają babcie,bo uważam że nawyki jedzenia zdrowego powinien uczy rodzic od małego i dziecko wie co można a co nie można , większość dzieci nie lubi takiego jedzenia jakie było kiedyś. zresztą babcie nie są już takie zacofane i wiedzą co jest zdrowsze( nie które same stosują jakieś diety) . Niektóre dzieci mają tendencje do tycia, mało sportu i ruchu bo większość siedzą przed komputerami i powinien być tu artykuł skierowany do rodziców:"Jedzenie, komputer i tycie"

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?