Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Walt Disney - Królestwo Muzyki"

| aktualizacja: 16.12.2009 | 0

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki! Niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya.separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
"Walt Disney - Królestwo Muzyki" - niezwykły koncert muzyki z filmów Disneya

Sobota, 19 grudnia 2009 r. Sala Kongresowa PKiN w Warszawie.


Już 19 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie Natalia Kukulska, Gabriela Kulka, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya i z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej oraz chóru wykonają najpiękniejsze melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja fragmentów animacji Walta Disneya na wielkim ekranie. Koncert poprowadzi dyrygent Sławomir Chrzanowski.

W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, doskonale znane piosenki z „Pocahontas”, „Herkulesa” czy „Aladyna” i aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya.

 Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń!

Termin: 19 grudnia 2009
Miejsce: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa

Godziny koncertów: 14:00, 16:30 i 19:00
Bilety w cenie: 12, 40, 60 i 80 zł

Więcej informacji na: www.MagiczneKoncerty.pl

Wykonawcy: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, soliści: Natalia Kukulska, Gabriela Kulka, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic, dyrygent Sławomir Chrzanowski.

Organizator: TRINTIY


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?