Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warszaty Twórcze Dzieciaki w Tamice

| aktualizacja: 31.01.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo
fot. tamika.pl
04.02.2012r.,godz.16:00 Tamika zaprasza dzieci od 6 lat na wyjątkowe spotkanie z animacją. Weekend francuski z filmem animowanym – „Mały Książę”.
Inspiracją do działań warsztatowych będzie fragmenty książki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego "Mały Książę" (dla dzieci 6-10 lat). Podczas zajęć dzieci dowiedzą się jak od podstaw stworzyć własny film animowany tradycyjną metodą poklatkową. Porozmowach na temat fragmentu tekstu, dzieci zaprojektują scenografię do swoich flmów. Następnie z pomocą animatorki będą ożywiać wykonaną przez siebie scenografię i wykonają zdjęcia do filmu. Ostatnim etapem będzie praca nad ścieżką dźwiękową do filmu - tutaj dzieci wcielą się w rolę lektorów. Efektem warsztatów będzie seria animowanych bajek stworzonych przez dzieci dla ich rówieśników. Filmy będą umieszczone na stronie internetowej projektu i objęte zostaną wolnymi licencjami
 
Dzieci poprzez aktywne ćwiczenia i zdania poznają gatunki filmowe i scharakteryzują ich cechy. Na specjalnych planszach z planu filmowego, będą miały za zadanie scharakteryzować scenografię i bohaterów typowych dla danego gatunku filmowego. Następnie każdy gatunek omówiony zostanie na podstawie fragmentów filmów dla dzieci a także do każdego gatunku stworzony zostanie film animowany.
W ramach weekendu poświęconego kulturze i sztuce Francji w Tamice zapanują francuskie smaki oraz eleganckie symbole nawiązujące do kultury tego kraju.

Sobota, 04.02.2012
Godzina: 16:00- 18:00
Koszt: 50 zł/dziecko

Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?