Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warszawa: Niebezpieczeństwo na placach zabaw i w parkach!

| aktualizacja: 11.05.2016 | 0

Uważajcie na dzieci i zwierzęta! Ktoś rozrzuca trutkę w parkach i na placach zabaw!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Trucizna w parkach i na placach zabaw
Kolejne zwierzę walczy o życie po zjedzeniu trutki w parku. Uważajcie na swoje dzieci, bo w miejscach, w których ktoś celowo rozrzuca truciznę, znajdują się parki i place zabaw. Zachowacie ostrożność. Niebezpieczna zasadzka może czyhać na dziecko np. w piaskownicy.

Kolejny pies walczy o życie, po zjedzeniu trutki w jednym z warszawskich parków. Zaledwie kilka dni temu sieć zalał apel youtubera Rafała Masnego, którego pies zjadł trutkę podczas spaceru. Według informacji podanych przez youtubera, kiełbasy z trutką zostały porozrzucana na Wawrze i Polach Mokotowskich
 

Dzisiaj pojawiła się kolejna informacja o nowych miejscach, w których ktoś rozrzucił trutki. Jak podaje portal warszawpigilce.pl, jest to obszar na Grochowie w okolicach ulic Męcińskiej, Krypskiej, Czapelskiej i Alei Stanów Zjednoczonych. 

Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy: "Sytuacja na pewno jest poważna dlatego apelujemy do użytkowników parku o zawiadomienie służb mundurowych w przypadku, gdy ich czworonożny przyjaciel zostanie poszkodowany w wyniku zjedzenia podrzuconej trutki. Być może takie zgłoszenie pozwoli schwytać makabrycznego żartownisia.”

Zobacz też: Podlaskie: Julia urodziła się z...
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?