Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warszawie Targi Moje Dziecko

| aktualizacja: 19.07.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
patronat
Największa impreza branży dziecięcej w kraju odbędzie się 27 i 28 sierpnia na hali sportowej Torwar.
WIELKIE ODLICZANIE Już po raz trzeci odbędą się w Warszawie Targi Moje Dziecko.

Targi to doskonała propozycja na ciekawe i rodzinne zakończenie wakacji. Jak co roku, organizator – firma Multiexpo - przygotował wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi animatorami, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

Organizator nie zapomniał także o rodzicach, dla których zostało przygotowanych wiele warsztatów i bezpłatnych konsultacji medycznych. Dodatkowo wszystkie mamy będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych.

Targi to także wspaniała szansa na skompletowanie szkolnej wyprawki dla dzieci w promocyjnych cenach. Blisko 130 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, które będzie można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Na imprezie gościć będzie także Edyta Jungowska oraz ekomama - Reni Jusis.

Jak co roku, na zakończenie imprezy zostanie rozlosowana nagroda główna, którą podczas edycji poznańskiej był rodzinny weekendowy pobyt w Tropical Island pod Berlinem. Organizator zaprasza również wszystkie firmy, hurtownikow i przedstawicieli sklepów do odwiedzenia stoisk producentów podczas Dnia Branżowego 26 sierpnia (piątek).
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?