Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Miastotwory - warsztaty dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik, 14.07-25.08, Warszawa

| aktualizacja: 12.07.2013 | 0

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
centrum nauki kopernik, miastotwory

MIASTOTWORY– warsztaty dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik

Jak wyglądałoby miasto marzeń? Z czego można zbudować dom? Czy na Księżycu powinny powstać wieżowce?

 Zapraszamy dzieci (w wieku 7–12 lat) do zaprojektowania i zbudowania eksperymentalnych miastotworów.  W każdą letnią niedzielę stworzymy inne miasto, zbadamy jego problemy i postaramy się je rozwiązać. Zajęcia zaczynają się o 11.00 i są bezpłatne. Zapraszamy!

14 lipca 2013 - PARKO-MIASTO

Ile w mieście jest miejsca dla ludzi, a ile dla samochodów – gdzie odpoczywają ludzie, a gdzie samochody? Zbudujemy zielony system komunikacji, wymyślimy alternatywne sposoby transportu.

21 lipca 2013 - GRA W MIASTO

Jak poukładać miejskie puzzle, żeby do siebie pasowały? Pokażemy proste metody projektowania i poszukamy ładu przestrzennego.

28 lipca 2013 – REKLAMACJA

Reklama w przestrzeni publicznej to problem zarówno dużych, jak i małych mieszkańców miast. Wspólnie stworzymy miasto jak z reklamy.

4 sierpnia 2013 - MOSTO-MIASTO

Most przez rzekę, most nad autostradą – wykorzystajmy miejską przestrzeń jak najlepiej! Poznamy różne konstrukcje mostów i nauczymy się, jak można je dodatkowo wykorzystać.

11 sierpnia 2013 - INFRA-MIASTO

Tramwaj, autobus, metro. Poznajemy sposoby rozwiązywania problemów komunikacji w mieście i próbujemy wspólnymi siłami rozwiązać miejski supeł drogowy.

18 sierpnia 2013 - MIASTO W CHMURACH

Chodzące miasto, plug-in city… miasto w chmurach! Poznajemy fantazyjne koncepcje miast i tworzymy własne urbanistyczne wizje przy pomocy niekonwencjonalnych materiałów.

25 sierpnia 2013 - MIASTO PRZYSZŁOŚCI

Wysyłamy misję badawczą na Księżyc z zadaniem stworzenia tam nowej ludzkiej siedziby. Co będzie nam potrzebne w kosmosie? Domy, szkoły, teatry? A może wielkie fortece jak z „Gwiezdnych wojen”?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?