Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warsztaty i spotkania dla dzieci - 13-21.04, Dom Kultury Zacisze w Warszawie

| aktualizacja: 16.04.2013 | 0

Zapraszamy w kwietniu do Domu Kultury Zacisze.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dom kultury zacisze
IV Przegląd Piosenki Słowikonada, 13-14 kwietnia 2013
 
Dom Kultury Zacisze zaprasza na prezentacje wokalne 93 solistów, 4 duetów i 6 zespołów. Młodych wykonawców oceniać będą Joanna Rawik - pieśniarka, aktorka i dziennikarka; Magdalena Wójcik - wokalistka i liderka zespołu Goya i Dorota Choszczyk - inicjatorka Music Star Studio. Mamy nadzieję, że przegląd odkryje młode talenty i osobowości sceniczne, będzie ciekawym widowiskiem muzycznym, a dla uczestników ważnym spotkaniem z publicznością i jurorami. 

Maili Einsteini: Kwasy i zasady, 20 kwietnia 2013
 
Na warsztatach w bezpiecznym otoczeniu dowiecie się, do której grupy należy sok z cytryny, a do której soda oczyszczona. Jeśli lubicie przelewać, obserwować i doświadczać to te zajęcia są dla Was! Poznacie cudownie kolorowy świat chemii. Mamy nadzieję, że dacie się zaczarować pięknem kwasów i zasad na długo. 
 
DK Zacisze podczas akcji MOTOSERCE, 20 kwietnia 2013
 
Dom Kultury Zacisze wesprze w tym roku akcję MOTOSERCE - motocykliści dzieciom. Na scenie w Parku Bródnowskim zaprezentują się zespoły i formacje Domu Kultury Zacisze. Wśród atrakcji MOTOSERCA: parada motocyklowa, pokaz sztuk walk, ratownictwa medycznego, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, a dla oddających krew - atrakcyjne upominki. 
 
Wystawa ilustracji Ewy Pazyny Bajokobujanie, 21 kwietnia 2013
 
Dawno, dawno temu albo i nie tak dawno - zależy, z której gałęzi klonu na to spojrzeć - wybierało się Słonko o świcie, by poświecić chwilę nad
krainą To Tu-To Tam. Zapraszamy na otwarcie wystawy prac Ewy Patyny na temat snu, wyobraźni i innych bajek. Wernisaż uświetni przedstawienie teatralne dla dzieci "Bajka o grającym drzewie".
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?