Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zapisz się na warsztaty i zostań Zrelaksowaną Mamą!

| aktualizacja: 14.01.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(12)
warsztaty dlla mam, relaks, postanowienia noworoczne
fot. materiały prasowe
Jak co roku zrobiłaś mnóstwo noworocznych postanowień, a wśród nich to, które powraca jak bumerang: będziesz się mniej stresować i denerwować. I jak co roku boisz się, że nie uda się dotrzymać przyrzeczenia? Zapisz się na warsztaty "Zrelaksowana Mama" i pozbądź się stresu już dziś!

Jak skutecznie realizować noworoczne postanowienia?

„Będę bardziej cierpliwa, przestanę krzyczeć na dzieci i narzekać, pomyślę o jakiejś zdrowej diecie i znowu zmieszczę się w ukochaną sukienkę, zacznę słuchać, co mówi moje dziecko, przestanę stawiać się na ostatnim miejscu, będę bardziej asertywna, zrobię coś dla siebie” – lista pożądanych i upragnionych zmian potrafi być bardzo długa. Niestety zazwyczaj już w połowie stycznia większość noworocznych postanowień odchodzi w zapomnienie…
 
Zmień postanowienia w rzeczywistość – zapisz się na internetowe warsztaty ZrelaksowanaMama.pl. Przy rejestracji podaj kod rabatowy*- babyonline. Dzięki niemu zapłacisz tylko 59 zł!
 
Warsztaty "Zrelaksowana mama" składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Testy, ćwiczenia, filmy sytuacyjne pozwolą ci przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Kolejne lekcje zmotywują cię, dostarczą potrzebnej wiedzy i praktycznych wskazówek.
Dodatkowo za pośrednictwem Facebooka otrzymasz bezpośrednie wsparcie autorki warsztatów – psycholog Krystyny Łukawskiej. Będziesz mogła dołączyć do grupy wsparcia dla mam, zadawać pytania i poznawać inne mamy!
Już po kilku tygodniach zobaczysz zmiany, nie tylko w sobie, lecz także w swojej rodzinie. Zapomnisz i ciągłym stresie i wiecznym zmęczeniu, odnajdziesz w sobie spokój i siłę, którą będziesz mogła przekazać swoim najbliższym. Postanowienia, upragnione cele przestaną być marzeniem – przemienią się w rzeczywistość.

Nie odkładaj w nieskończoność

Nie odkładaj postanowień z roku na rok. Pamiętaj, że przyszłość twojej rodziny kształtuje się tu i teraz. Jeśli nie znajdziesz w sobie odwagi i motywacji, by mądrze zadbać o siebie – skąd weźmiesz je, by zaopiekować się bliskimi?
Niech ten rok będzie właśnie tym, w którym uda ci się zrealizować postanowienia noworoczne. Czy to nie najwyższa pora, by wreszcie osiągnąć sukces?

Zapisz się na warsztaty
https://zrelaksowanamama.pl

Warsztaty „Zrelaksowana Mama” zostały opracowane przez psycholog Krystynę Łukawską, terapeutkę o 20-letniej praktyce w Polsce i w USA, autorkę popularnej książki "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci".

Warsztaty poleca Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta, autor licznych publikacji na temat rodziny.

*Kod rabatowy ważny do 31.12.2016 r.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?