Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warsztaty Rodzinne – Łazienkowi Opowiadacze

| aktualizacja: 26.04.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Jak odciągnąć dziecko w niedzielę od telewizora? Jak sprawić, żeby chętnie spędzało z nami czas na wspólnej zabawie? I w końcu jak nie usnąć przy przewodniku muzealnym?
Łazienkowi Opowiadacze ruszają na pomoc! Warsztaty rodzinne to oferta dla dzieci i rodziców na spędzenie ciekawego, niedzielnego przedpołudnia w letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.
3, 10 i 17 kwietnia zapraszamy wszystkich amatorów dobrej zabawy na spotkania z łazienkowską Salamandrą. Zajęcia poprowadzi opowiadaczka i animatorka kultury Marzena Michałek współpracująca m.in. z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Fotoreporterów Sputnik, Grupą Studnia O oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Na warsztatach opowiemy historię o salamandrzych rodzinach przybyłych z odległych krajów do Łazienek Królewskich, podążymy śladami salamandry króla Stanisława, usłyszymy opowieść o żabie połykającej płonące kamienie a nawet uczcimy królewskie wesele. Nie trać niedzieli, ruszaj ze swoim dzieckiem na poszukiwanie przygód do krainy Łazienkowskich Opowiadaczy!

Cena biletu: 15 zł (w cenie biletu wstęp do obiektu muzealnego dla dziecka i rodzica, zwiedzanie z Opowiadaczem, zajęcia plastyczne)

informacje pod numerem telefonu 22 50 60 043
Rezerwacje: marzena.rostkowska@lazienki-krolewskie.pl

Więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?