Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warsztaty rodzinne Skarb z Kijowa

| aktualizacja: 25.04.2012 | 0

29.04.2012r., Łazienki Królewskie zapraszają na niezwykły cykl warsztatów odkrywających tajemnice królewskiej kolekcji Stanisława Augusta!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Łazienki Królewskie
Twoje dziecko jest ciekawe świata i pełne twórczej pasji? Zastanawiasz się jak kreatywnie zaplanować dziecku wolny czas? Zapisz swojego młodego artystę na cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat towarzyszący wystawie Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisaława Augusta. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca spotkamy się na niezwykłych zajęciach łączących poznawanie przestrzeni muzealnej i podejmujących tematy z zakresu kolekcji Stanisława Augusta.

Każdy warsztat to inny temat!
Każdy warsztat to nowa przygoda w świecie sztuki XVIII wieku!

Terminy: ostatnia niedziela miesiąca, g. 11:00 - Stara Kordegarda
Bilet: 15 zł (opiekunowie otrzymują bezpłatny bilet na oprowadzanie kuratorskie po wystawie Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisława Augusta)

29.04 - Królewskie areoplany czyli latająca moda

Jak ubierano się w dawnych czasach? Co noszono zamiast garniturów i garsonek? Przyglądając się wizerunkom DSC_0031władców Polski z królewskiej kolekcji monet przefruniemy przez kolorowy świat mody nie tylko XVIII wieku.

prowadzi: Agnieszka Palińska-Gontarczyk
ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Entuzjastka ilustracji książkowej, czarno-białych zdjęć i dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Obecnie zajmuje się badaniem twórczości Józefa Wilkonia. Prowadzi autorskie lekcje i warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Stara się razem z nimi odkrywać tajemniczy świat sztuki.

ZAPISY: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl lub 22 50 60 043
Dodatkowo zapraszamy na specjalne zwiedzania wystawy „Skarb z Kijowa. Złoty Poczet. Królewska kolekcja medali Stanisława Augusta” (w cenie biletu wstępu):
- w każdą niedzielę o godz. 11:00
– zwiedzanie wystawy z edukatorem Ośrodka Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie
- w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 11:00 – zwiedzanie kuratorskie – prowadzi Tomasz Bylicki
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?