Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Taniec w teatrze - warsztaty taneczne dla dzieci, wrzesień, Szczecin

| aktualizacja: 16.09.2013 | 2

Zapraszamy na warsztaty taneczne dla dzieci w Szczecinie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
pleciuga, teatr lalek, teatr
Zaczynamy  zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w PLECIUDZE! – cotygodniowe treningi  dla różnych grup wiekowych.
 
FUN FUNKY KIDS FUNKY JAZZ 
 
Zajęcia te są nie tylko dobrą zabawą, ale również pozwalają dziecku nauczyć się różnych kombinacji ćwiczeń i układów tanecznych. Te zajęcia to połączenie wielu technik tanecznych, między innymi tańca jazzowego, współczesnego i elementów klasyki. 
 
Zajęcia poprowadzi Agnieszka Dolecka
 
Tancerka, choreograf, nauczyciel tańca. Zawodowo tańczy od 19 lat. Stypendystka renomowanej Akademii Tańca Johna Neumeiera w Hamburgu, uczestnik tanecznych kursów i warsztatów w Niemczech, Polsce i Anglii. Tańczyła na deskach teatrów między innymi w Hamburgu, Lubece, Norymberdze, Sztokholmie, a ostatnio na londyńskim West End. Współpracowała między innymi z Januszem Józefowiczem, Adamem Hanuszkiewiczem, Assai Samba, Marianne Kruuse, Kevin Heigen. Niedoścignionym wzorem pozostają dla niej Fred Astaire i Monique Loudiers. Prowadzi zajęcia taneczne, gdyż wierzy, że w każdym drzemie piękno, które można obudzić tańcem, a taniec to pasja dająca siłę i ukazująca nas takimi, jakimi jesteśmy naprawdę!
 
 
PLAN ZAJĘĆ
 
FUN FUNKY KIDS / dla dzieci 6-8 lat / wtorek 17:00
FUNKY JAZZ / dla dzieci 9-12 lat / środa 17:00
 
 
Zapisy na zajęcia: tel. 91 433 58 04
Informacje o zajęciach: tel. 513 087 151
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Maciej
Maciej | 2015-11-28 23:08 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Zajęcia są słabo zorganizowane i chaotyczne. Są wszystkie style i możliwości a tak naprawdę żadne. Uważam że to stracony czas dla mojej córki. Dawaliśmy tam dziecko prawie pół roku ale stwierdziliśmy z żoną że pieniądze (niemałe) lepiej wydać na coś bardziej "profesjonalnego" Prowadzące Panie są miłe ale moim zdaniem nie bardzo wiedzą co robią. Nie wiem czy one mają jakieś przygotowanie pedagogiczne. Najczęściej prowadzi zajęcia Pani Dolecka która jest też właścicielką. Raz jest przesadnie miła a innym razem warczy na wszystkich jak wściekła osa. Traktuje dzieci nienaturalnie. Można dawać dzieciaka na te zajęcia jeżeli nie ma się zbyt dużych oczekiwań.

Odpowiedz

Grzegorz
Grzegorz | 2015-10-29 17:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Prowadzaca zajecia Agnieszka Dolecka jest osoba nie dotrzymujaca wlasnego slowa, spozniajaca sie na wlasne zajecia, traktujaca na moich oczach dzieci przedmiotowo i z wyrazna nerwowoscia. ODRADZAM.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?