Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Warsztaty twórczego rozwoju

| aktualizacja: 15.06.2011 | 0

18.06.2011r. godz. 10.00 Centrum Handlowe Janki zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu bezpłatnych edukacyjnych zajęć plastycznych dla dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. CH Janki
Wątkiem przewodnim spotkania będą „Rajskie ptaki”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Poprowadzą je artyści z Fundacji Atelier.

Ideą projektu „Warsztaty twórczego rozwoju” jest nauka poprzez zabawę i kształtowanie rozwoju artystycznego dzieci i ich wrażliwości plastycznej na kształt, kolor i formę. W czasie zajęć, dzieci poznają i wypróbowują różne środki plastycznego wyrazu pod okiem artystów oraz wykwalifikowanych asystentów pedagogicznych z Fundacji Atelier.

Sobotnie spotkanie, podczas którego uczestnicy przygotują prace – „Rajskie ptaki”, obejmuje praktyczne zajęcia z podstaw kompozycji przestrzennej. Prowadzący zaznajomią dzieci 
z wykorzystaniem suchych i tłustych pasteli oraz węgla i tuszu. Mali Artyści posłużą się także kolorowymi papierami i plastelinami, dekoracyjnymi drucikami i piórkami oraz papierowymi taśmami.

Zajęcia odbędą się w 3 turach, w g.: 10.00 - 11.30, 11.45 - 13.15, 13.30 - 15.00.

Udział 
w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email:  kontakt@effectivepr.pl

Organizatorzy przewidują możliwość pozostawienia dzieci pod opieką prowadzących na czas zajęć, po wypełnieniu kart uczestnictwa. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach.
 
Centrum Handlowe Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy


 


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?