Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

E. Wedel


kategoria:

Słodycze, przekąski


Pojemność: 90 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 3.20 zł
Opis produktu

Wedel, Karmellova

Karmellova od E.Wedel to pierwsza w Polsce pełna czekolada biała karmelowa. Jej sekret tkwi w najwyższej jakości czekoladzie oraz w intensywnym smaku karmelu, który został zamknięty w kruchej tabliczce. Teraz uwielbiana Karmellova jest dostępna w dwóch nowych odsłonach:
  • Karmelowa z solonymi orzeszkami, która została stworzona została specjalnie z myślą o wielbicielach słodkości i poszukiwaczach nowych doznań oraz niekończącej się przyjemności.
  • Karmelowa z wafelkami - będąca wyjątkowo pyszną kompozycją, idealną jako codzienna porcja przyjemności i słodkiego, kruchego zaskoczenia.
Gdzie można kupić: ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wedel, Karmellova

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-14 06:29

Pycha

Uwielbiam czekoladę białą z karmelem. Należy do bardzo słodkich czekolad. Idealna gdy dopadnie nas ochota na coś słodkiego. Czekolada w ustach się rozpływa i jest chrupiąca. Świetny dodatek do kawy. Jest dostępna w różnych smakach. Ja lubię z solonymi z orzeszkami za jej ciekawy i oryginalny smak.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-20 10:50

Pyszny słodycz

Bardzo lubię te białe czekolady karmelowe od Wedla. Czekolada dobrej jakości, rewelacyjny smak, idealne dla dzieci i dorosłych. Uwielbiam, jak większość produktów marki Wedel. Polecam każdemu na osłodę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?