Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

E. Wedel


kategoria:

Słodycze, przekąski


Pojemność: 45 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
5 ocen

Cena: 1.70 zł
Opis produktu

Wedel, Pawełek, batonik, różne smaki

Pawełki to kultowe batony od E.Wedel uwielbiane przez Polaków od lat. Jest dostępny z nadzieniem o różnych zaskakujących smakach: aromatyczne Toffi, delikatna Śmietanka, zaskakujący Advocat, intensywna Czekolada czy też ubiegłoroczna premiera – Caffe Latte o smaku kawowym. Z okazji 30. urodzin Pawełka batonik ma również nowe opakowanie, które idealnie koresponduje z zawadiackim charakterem batonika, a do oferty wchodzi także limitowana nowość w mlecznej czekoladzie - Pawełek Wino Rosé z truskawką w ciemnym, zmysłowym opakowaniu. Wszystkie batoniki to wyjątkowe połączenie kruchej wedlowskiej czekolady i aksamitnego nadzienia.

Gdzie można kupić: ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Wedel, Pawełek, batonik, różne smaki

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-30 20:26

Powrót do dzieciństwa

Oj bardzo ale to bardzo lubię Pawełka. I to w każdym wariancie smakowym. Jest po prostu smaczny. Noszę go w torebce na mały głód który czasem mnie dopada. I z sentymentem zjadam bo mi przypomina czasy szkolne kiedy to go kupowałam. Bardzo dobry batonik!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-29 20:38

Super

Wedel - batonik Pawełek jest w kilku różnych smakach, na pewno każdy wśród nich odnajdzie swój ulubiony, mi do gustu przypadły wszystkie, jednak najbardziej wyjątkowo smak toffi, natomiast mój mąż najbardziej lubi śmietankowy. Batonik ma pyszne, słodkie nadzienie, a do tego pyszna czekoladę. Nadzienie jest bardzo aromatyczne i jego go wystarczająco dużo.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-07 11:32

pyszne

Bardzo dobre batoniki, które oblane są pyszną, delikatną czekoladą. Nadzienie jest w kilku wariantach smakowych (warto je wypróbować by wybrać ten swój ulubiony). Wedlowska czekolada z nadzienie rozpływa się w ustach. Pyszne

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Moń
Katarzyna Moń

2017-08-27 21:16

Pyszne

Uwielbiamy te batoniki, właściwie chyba we wszystkich dostępnych wariantach smakowych. Czekolada, którą są pokryte jak zawsze jest pyszna, delikatna i rozpływa się w ustach. Nadzienie bardzo aromatyczne, nadaje charakteru batonikowi, a co najważniejsze jest go naprawde bardzo dużo. Idealna słodka przekąska.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-20 17:21

Pawełki :)

Jak kupujemy batoniki to często wybieramy Pawełki, dlaczego ? Dlatego, że są bardzo dobre, pyszne i smaczne czekolada rozpływa się w ustach, nadzienie dodaje całego smaku batonikowi. Pawełki są dostępne w różnych smakach, każdy znajdzie swój ulubiony. Mi najbardziej smakuje z advokatem. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?