Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Weronika Rosati nie chce rodzić w Polsce!

| aktualizacja: 14.11.2017 | 2

Domyślacie się, gdzie przyjdzie na świat pierwsze dziecko aktorki?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Weronika Rosati urodzi córkę w Stanach
fot. ONS.pl
Weronika Rosati może pozwolić sobie na to, by wybrać miejsce porodu gdziekolwiek chce. Jej partner, Robert Śmigielski, to ceniony na świecie ortopeda, ma więc kontakty i możliwości, by zapewnić ukochanej jak najlepsze warunki na ten szczególny czas. A że dla Weroniki komfort i bezpieczeństwo są niezwykle istotne, zdecydowała, że poród nie odbędzie się w Polsce. A gdzie?

Weronika Rosati zdecydowała się na poród w Stanach

Aktorka nie chce rodzić w Polsce. Być może nie chodzi wcale o to, że nie odpowiadają jej warunki, w jakich rodzą polskie kobiety. Przecież są u nas świetne szpitale i kliniki i doskonały personel, owszem, nie wszędzie, ale na szczęście takich miejsc jest coraz więcej.Weronika zdaje sobie sprawę z tego, że w Polsce jej poród będzie dużą sensacją, a chce uniknąć w tym czasie nadmiernego zainteresowania mediów. Chciałaby, żeby narodziny jej pierwszej córki odbyły się w prywatnej, przyjaznej atmosferze. Aktorka pojechała już do Los Angeles, gdzie zdecydowała się rodzić. Obecnie jest tam z nią jej mama, Teresa Rosati. Partner ma do nich dołączyć w niedługim czasie. A do porodu został jeszcze równo miesiąc. 

Poród odbędzie się w luksusowej klinice w Los Angeles

Jak donosi magazyn Flesz, Robert Śmigielski postarał się o naprawdę wygodne miejsce do porodu dla Weroniki. Aktorka ma rodzić w jednej z luksusowych klinik w samym Los Angeles. Poród w Stanach to nie tylko poczucie większej anonimowości i komfortu, lecz także zapewnienie dziecku podwójnego obywatelstwa – polskiego oraz amerykańskiego.

Myślicie, że Weronika Rosati dobrze robi, decydując się na poród za oceanem? Jak wy wspominacie porody w polskich placówkach? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach!  

Zobacz też: Kasia Zielińska chwali się ciążowym brzuszkiem

Źródło: Viva.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Ewelina
Ewelina | 2017-11-15 18:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Rodzilam w Esculapie w Bielsku, 70km od mojego miejsca zamieszkania. Jestem bardzo zadowolona i następne porody tylko tam :) Cisza, spokój, miła atmosfera, pyszne jedzenie :)

Odpowiedz

pretty
pretty | 2017-11-15 17:36 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

jaka "gwiazda" hahahaah tak akurat wszyscy będą interesować się Rosati , nie jedna nasza gwiazda rodziła w Polsce i takich scen nie odstawiała

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?