Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Widziałaś go? Zgłoś to! Nie? Udostępnij! Chrońmy dzieci!

| aktualizacja: 24.10.2016 | 2

Im więcej osób udostępni to nagranie, tym większa szansa na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Porywacz dziecka poszukiwany
Tak wygląda mężczyzna, który próbował porwać dziecko. Policja udostępniła nagranie, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Choć do zdarzenia doszło miesiąc temu (24 września) nad jeziorem Malta w Poznaniu podczas imprezy sportowej, policja wciąż poszukuje sprawcy. Zdecydowała się więc udostępnić nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę idącego znad brzegu jeziora Maltańskiego. Zbliżając się do bramy ma na sobie wiśniowy t-shirt z białym napisem. Gdy dociera do bramy, przebiera się i odchodzi. 
 

To ten mężczyzna podczas imprezy sportowej wziął na ręce 4-letnie dziecko i zaczął się z nim oddalać. Matka chłopca natychmiast zareagowała i wyrwała dziecko z rąk nieznajomego.

Nie udało się na miejscu zatrzymać mężczyzny. Policja udostępniała wizerunek sprawcy nagrany kamerą monitoringu. Teraz prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę. Zgłaszać się należy osobiście w Komisariacie Policji Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 lub telefonicznie pod całodobowym nr tel. 61 841 23 11 albo numerem alarmowym 997.

Zobacz też: Myślisz, że twoje dziecko jest bezpieczne? One też tak myślały
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?