Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wielkie Otwarcie Małego Teatru dla Dzieci

| aktualizacja: 18.05.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
logo
fot. Teatr Małego Widza
W dniach 10 -12.06.2011r. rozpoczyna swoją działalność pierwszy w Polsce repertuarowy teatr dla dzieci od 1-4 lat i jednocześnie pierwszy tak kameralny teatr dla dzieci 4-8 lat.
Pomysłodawczynią i założycielką Teatru Małego Widza jest Agnieszka Czekierda, Prezes Fundacji Teatru Małego Widza, aktorka i reżyserka w Teatrze Konsekwentnym.

Swoje przedstawienia Teatr Małego Widza będzie prezentować na Scenie Dziecka w budynku Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4, w samym sercu Starego Miasta. Warto również dodać, że scena jest miejscem zupełnie nowym, oddanym do użytku w styczniu tego roku.

Specjalnie na otwarcie teatru przygotowane zostały aż dwie premiery! Pierwszą z nich jest spektakl dla dzieci od 1-4 lat -„Rozplatanie tęczy”- będzie go można zobaczyć 12 czerwca 2011 o godzinie 9:00 i 10:30. Starsze dzieci z pewnością zachwyci druga propozycja teatru – spektakl „Sklep Magika Mechanika” inspirowany „Baśnią o stalowym jeżu” Jana Brzechwy, którego pokazy premierowe będzie można zobaczyć już 11 czerwca o godzinie 14:00 i 17:00.

Zaplanowano bogaty program towarzyszący uroczystości otwarcia - przez 3 dni odbywać się będą pokazy premierowe spektakli, będzie można obejrzeć wystawę poświęconą filozofii tworzenia teatru dla najmłodszych, porozmawiać z twórcami Teatru Małego Widza i zwiedzić miejsce, które jest absolutnie urocze i z pewnością spodoba się dzieciom. Obok spektakli odbywać się będą wykłady z serii  "Jak mądrze kochać swoje dziecko" oraz w ramach cyklu "Teatr Małego Widza lubi czytać książki" czytanie literatury dziecięcej przez zaprzyjaźnionych aktorów.

 
Warszawa, budynek Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4.


 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?